Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Sünnet Organizasyonları

Sünnet Organizasyonları

Çocuğunuzun ve sizin yaşamınızdaki en özel ve en değerli günlerden biridir sünnet törenleri. Geleneksel olarak sünnetin tarihsel önemini bir kenara bırakırsak, her anne baba çocuğunu sünnet kıyafetlerinin içinde görmek, ona o özel anı yaşatabilmek, özel hissettirmek ister.

Erkekliğe ilk adımın atıldığı, unutamayacağınız anılarla dolu bir sünnet töreni için Erturgut Organizasyon olarak biz, bu özel günde yaratıcı fikirlerimiz ve önerilerimiz, profesyonel ekibimiz, uzman kadromuz ve tüm desteğimizle sizin yanınızdayız. Nerede, nasıl bir sünnet organizasyonu planlıyorsanız, kafanızda şekillenen planlarla bize gelin ya da hiçbir konuda karar veremediyseniz dahi bize gelerek bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Tabi ki bütün aileler çocuklarının bu özel gününün, tam ve kusursuz bir sünnet töreni olarak gerçekleşmesini hayal ederler fakat bütçelerini aşmaktan ve çoğu şeyden noksan bir sünnet töreni düzenlemekten çekinirler. Bu korkularınızı aşmak için, Erturgut Organizasyon’ a gelin görüşelim, elinizdeki bütçeye uygun hayallerinizdeki gibi bir sünnet organizasyonu gerçekleştirelim.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333