Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Sonbahar Aylarında Düğün

Sonbahar Aylarında Düğün

Sonbaharda Yapılacak Düğün Organizasyonu

sonbaharSonbahar temalı düğünler oldukça ilginizi çekiyor ve sizde bu tarz bir düğün organizasyonu düzenlemek mi istiyorsunuz?

Eğer kararlıysanız bunun için atlamamanız gereken iki önemli durum vardır.

Sonbahar bilindiği gibi okul dönemidir ve aileler için oldukça karışık ve yorucu geçer. Bunu da düşünüp tüm davetlileriniz için uygun bir tarih belirlemeniz gerekmektedir.  Ayrıca sonbahar havalarına güven olmayacağı sizce de bilinen bir gerçektir. Bu durumu da göz ardı etmeden tüm önlemleri aldığınızdan emin olun.

Bu iki durumu hallettiyseniz eğer, muhteşem bir sonbahar düğün organizasyonu için gerekli olanları şöyle sıralayabiliriz;

İlk olarak düğün davetiyelerinizden başlayabiliriz. Yaz düğünlerinden daha farklı ve otantik seçenekleriniz olabilir sonbahar düğünlerinde. Bol renk seçeneği ve hoş tasarımlarla davetiyenizde sonbahar havasını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Düğün mekanına gelince, bu muazzam mevsimde manzaranın tadını tüm konuklarınıza yaşatmak için açık ya da önünde manzarası olan etkileyici bir mekan tercih edilebilir.  Bununla birlikte düğününüzün dekorasyonu için yine aynı tema kullanılarak sonbahar mevsiminin güzelliklerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Çiçek ve süsleme konusunda en zorlanmayacağınız mevsimlerden biridir sonbahar. Düğün temanıza uyan ve beğendiğiniz tüm sonbahar seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Düğün yemeğiniz için, havalar ne çok sıcak ne de çok soğuk olmayacağından rahatlıkla zengin bir menü hazırlatabilirsiniz. Düğün pastanız içinse, sonbahar düğünü için, taze meyvelerle donatılmış çikolatalı bir pastadan daha iyisi olamaz. Daha farklı tatlar denemek istiyorsanız da sonbahar meyvelerinden yapılmış güzel bir pasta da tercih edebilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333