Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Piknik Organizasyonları

İster kurumsal olarak düzenlediğiniz pikniklerle firma çalışanlarının motivasyonunu arttırmak, kaynaştırmak olsun, isterseniz bireysel olarak düzenlediğiniz pikniklerle sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmek olsun; stresli ve boğucu şehir hayatından kurtulmak isterseniz, tüm organizasyonu biz düşünelim ve düzenleyelim, siz doğa ile hayat bulun.

Kurumsal piknik organizasyonlarında, çalışanlarınızın keyifli vakit geçirmesini ve piknikten mutlu ayrılmalarını sağlamak, iletişimlerini arttırmak; ayrıca bireysel pikniklerle arkadaşlarınıza, ailenize vakit ayırmak, hoş vakit geçirebilmek amacıyla, bütçeye uygun fiyatlarla düzenleyeceğimiz organizasyonlarımız tam size göre.

Sizin belirlediğiniz ya da bizim size önerebileceğimiz yerler arasından seçim yapmanız yeterli, ses ve müzik, catering dahil tüm hizmetlerimizle, organizasyonun kaliteli ve sorunsuz geçmesi için hizmetinizdeyiz. Tüm bunların dışında eğlence için tercih edebileceğiniz ve isteyebileceğiniz her şey Erturgut Organizasyon‘ da mevcuttur. Çalışma prensibine sahip, profesyonel ve uzman ekibimizle kusursuz bir piknik organizasyonu için bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333