İzmir ve çevresinde gerçekleştireceğiniz müzik organizasyonları için pop grubu arıyorsanız Erturgut Müzik Organizasyon, bünyesindeki 20’den fazla pop müzik grubuyla hizmetinizde. İzmir’de Pop müzik grubu kiralama hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Pop müzik orkestrası kiralamanın İzmir’deki en doğru adresi, her bütçeye uygun pop müzik orkestraları!

pop müzik grubu

İzmir’de Pop Müzik Organizasyon Grupları

Gerçekleştireceğiniz etkinliğe uygun şekilde, ister güncel pop, ister nostaljik pop isterseniz de yabancı pop ( türkçe, ispanyolca, italyanca, ingilizce ) veya hepsinin yer aldığı repertuara sahip pop gruplarıyla etkinliklerinizi renklendirecek pop gruplarıyla özel günlerinizde müzik organizasyonlarımızla yanınızda oluyoruz.

İster düğün organizasyonunda en iyi düğün müzikleriyle canlı müzik arayanlar için düğün müzik grupları, kaliteli düğün orkestraları kiralama, ister şirket yemeği için hem eğlendirecek hem de yemek sırasında yemek müziği yapacak müzik grupları kiralama hizmetiyle her tarza yönelik hizmet verebilecek kaliteli müzik gruplarıyla hizmetinizdeyiz.

Düğün müzik grubu fiyatları, pop müzik grubu fiyatları, müzik organizasyon fiyatları için telefon, mail veya whatsapp yoluyla da fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tek Kişilik Pop Müzikler:

Klavye – Solist
Gitar – Solist
Alternatif Enstrümanlar

İki Kişilik Pop Müzik Grupları

Klavye – Bayan / Bay Solist
Klavye – 1 Müzik Aleti
Gitar – Bayan / Bay Solist
Gitar – 1 Müzik Aleti

( Talep edilirse çello, keman, flüt, saksafon, perküsyon, bas gitar gibi müzik aletleri de eklenmektedir. )

Üç Kişilik Pop Müzik Grupları

Klavye – Bayan / Bay Solist – 1 Müzik Aleti
Klavye – 2 Enstrüman
Gitar – Bayan / Bay Solist – 1 Müzik Aleti
Gitar – 2 Enstrüman

( Talep edilirse çello, keman, flüt, saksafon, perküsyon, bas gitar gibi müzik aletleri de eklenmektedir. )

Dört Kişilik Pop Müzik Grupları

Klavye – Bayan / Bay Solist – 2 Müzik Aleti
Gitar – Bayan / Bay Solist – 2 Müzik Aleti

( Talep edilirse çello, keman, flüt, saksafon, perküsyon, bas gitar gibi müzik aletleri de eklenmektedir. )

Beş Kişilik Pop Müzik Grupları

Klavye – Bayan / Bay Solist – 2 Müzik Aleti
Gitar – Bayan / Bay Solist – 2 Müzik Aleti

( Talep edilirse çello, keman, flüt, saksafon, perküsyon, bas gitar gibi müzik aletleri de eklenmektedir. )

Düğün müzik grubu, yemek müziği grubu, şirket yemeği müzik grubu ve çok daha fazlasıyla her tarzda organizasyonun tercini pop müzik grubu kiralama organizasyonu

Pop Müzik Nedir?

Günden güne değişen alışkanlıklarla birlikte müzik tarzlarında da yenilikler yapılmaktadır.
Türkiye’de 90’lı yıllardan beri yerini koruyan pop müzik günümüzde popüler müzik kavramı yerine kullanılmaktadır. Kavram olarak Türkçe hafif müzik, Türk popu, Anadolu pop, Türkçe sözlü Batı müziği gibi halk müziği ve alaturka müzik tarzında kullanılan kalıpların üzerinde modern ezgilerin yerleştirilmesiyle oluşturulan Türk müziğini karşılamaktadır. Genel olarak Batı müzikleri baz alınsa da pop müzik, klasik Türk müziği ve halk müziğinin etkilerini de taşımaktadır. Bunun nedeni olarak pop müzik sanatçılarının arabesk söyleyen sanatçılarla beste ve ezgi alışverişi içerisinde olması olarak gösterilmektedir.

Neden Pop Müzik Grubu, Pop Müzik Orkestrası Kiralamalıyım?
Pop müzik bir çok farklı kesimden, bir çok farklı tarzdan zevke sahip insana hitap ettiği için insanları orta noktada buluşturan bir müzik tarzıdır bu yüzden özel günlerde pop müzik grupları çok fazla tercih edilmektedir. Türkçe ve yabancı repertuara sahip pop müzik grupları özel günlerin en çok tercih edilen canlı müzik grupları arasındadır.

Dünyadapop müziğin başlangıcı 1940’a dayanır ve rock, hip hop, R&B müzik tarzları ile ilişkilidir.
Bu yüzden tam olarak hangi tarza hitap ettiği belirlenememiştir. Türkiye’ye gelişi 1945 olarak bildirilmektedir. Yaygın olmaya başladıktan sonra yapılan her eser pop müzik olarak adlandırıldı. 1990’dan sonra da her eserin pop müzik eseri sayılması yaygınlaştı ve hala daha günümüzde Türkçe müzik yapan kişilere pop sanatçıcı olarak hitap edilmektedir. 1990’larda yayılmaya başlayan pop müzik sanatçısı akımının önemli isimleri arasında Yonca Evcimik, Nazan Öncel, Fatih Erkoç, Tarkan Tevetoğlu, Sertap Erener, Sibel Tüzün, Suat Suna, Deniz Arcak, Bendeniz, Serdar Ortaç, Burak Kut, Mustafa Sandal, Gökhan Kırdar, Eda Özülkü, Reyhan Karaca, Pınar Aylin, Yaşar, Candan Erçetin, Ege, Mirkelam, Levent Yüksel, Seden Gürel, Kenan Doğulu ve Yeşim Salkım yer alır. 2000’li yıllardan sonra pop sanatçısı kavramının iyice yerleşmesiyle birlikte bu dönemin önde gelen isimleri ise Demet Akalın, Emre Altuğ, Bengü, Hande Yener, Gökhan Özen, Hepsi, Murat Boz, Yalın, Tan Taşçı, Hadise, Ziynet Sali, Keremcem, Murat Dalkılıç, Emir, Berkay, İskender Paydaş, Ozan Doğulu ve Soner Sarıkabadayı’dır.

Sözlük anlamıyla İngizler ile Amerikalıların başlattığı ve hareketli ritimler içeren müzik olan pop müzik, birçok müzik türüne hitap etmektedir ve onlarla içiçedir. Arabesk izler de taşıyan Türk pop müziği, 90’lı yıllardan sonra bir akım haline gelmiştir ve önemli sanatçıların eserleriyle bu türün devamlılığı sağlanmaktadır.

Pop müzik grubu izmir – izmirde pop müzik grubu kiralama