Bir organizasyonunuz var, organizasyonun en önemli parçasının müzik olduğunu biliyorsunuz, çok fazla alanınız yok ya da alanınız var fakat kalabalık bir müzik grubu kiralamak istemiyorsunuz bunun yerine DJ kiralamaya karar verdiniz, biraz da aklınız karışık çünkü DJ deyip geçmemek gerek, neye göre DJ kiralayacaksınız, organizasyonunuza gelecek olan DJ neler çalacak, bunun için açtınız interneti DJ İzmir diye arattınız, DJ İzmir diye aratınca karşınıza sonuçlar çıktı şimdi sıra geldi bir DJ seçimi yapmaya, ama nasıl yapacağız? İşte DJ İzmir yazımız size bu konuda yardımcı oluyor, ayrıca İzmir’de DJ hizmeti alabileceğiniz en eğlenceli DJ‘lerden sunuyor!

Günümüzde sadece partilerde, butik organizasyonlarda değil, düğünlerde de düğün DJ performansı çok tercih edilmektedir. DJ’lerimiz her tarza göre farklı repertuarlar en iyi hizmeti vermektedir. Kına DJ kiralama hizmeti, düğün DJ kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi mezuniyet günü veya özel bir partiniz için de DJ kiralayabilirsiniz, her organizasyon için özel oluşturulan repertuarla size en eğlenceli hizmeti vermeyi garantiliyoruz.
Müzik organizasyonunuzu DJ performansıyla renklendirmek ve sevdiğiniz parçalarla daha eğlenceli bir anı yaşamak istiyorsanız DJ Hizmetimiz tam size göre!


dj performansıDJ kiralamak çok popüler ve organizasyonum için DJ kiralamak istiyorum diyorsanız aşağıdaki sorular sizin de aklınıza gelmiştir, önce soruları sıralayalım sonrasında ise cevaplayalım ve en güzel organizasyonu en kaliteli müzikle ve en uygun fiyata geçirmenizi sağlayalım;

+ DJ kiralarken DJ seçimini neye göre yapmalıyım?
+ DJ kiralarken ses sistemi de kiralamalıyı mıyım?
+ DJ kiralama fiyatları ne kadar?
+ DJ repertuarını neye göre belirlemeliyim?

Hangi Organizasyonlar İçin DJ Kiralayabilirim?

 • Parti için DJ Kiralama
 • Düğün için DJ Kiralama
 • Kına için DJ Kiralama
 • Mezuniyet için DJ Kiralama
 • Doğum günü için DJ Kiralama
 • Nişan için DJ Kiralama
 • Bayi toplantısı için DJ Kiralama
 • Açılış için DJ Kiralama
 • Kurumsal etkinlikler için DJ Kiralama
 • Sünnet için DJ Kiralama
 • Piknik gibi açık alan etkinlikleri için DJ Kiralama
  ve çok daha fazlası, aklınıza gelebilecek etkinlikler için…

DJ için Ne Kadar Bir Alan Gerekiyor?
DJ setimizi kurabileceğimiz küçük bir alan bizim için yeterli, ister evin içinde performans, ister açık havada performans sergileyebiliriz. İsterseniz şehir içinde, İzmir’de DJ hizmeti isterseniz şehir dışında DJ hizmeti verebiliriz.

Sergileyeceğiniz Performanstan Ne Kadar Önce Gelmeniz Gerekiyor?
Performans sergileyeceğimiz alana en azından 1,5 saat öncesinde gelip gerekli ekipmanların kurulumunu yapıp, soundcheck gerçekleştirmemiz gerekiyor, her şeyin eksiksiz ve mükemmel olması için hiç bir şeyi son ana bırakmıyoruz.

DJ Hizmeti İçin Ne Kadar Zaman Önce Anlaşma Yapmalıyız?
DJ hizmetimiz için, organizasyon tarihinden en az 1 hafta önce bizimle görüşüp sözleşme yapmanız gerekmektedir. Dışardan, bir yere bağlı olarak çalışmayan DJ’ler sözleşmesiz olacağı için son dakika organizasyonunuzu iptal edebilirler fakat biz sözleşmeyle çalıştığımız için böyle bir durum meydana gelmesi söz konusu değildir.

Hizmet İçeriğinizde Neler Var?
Hizmet içeriğimizde DJ’in kendi seti, 2 adet kabin, bilgisayarı ve geniş repertuarı vardır.

İzmir’de DJ hizmetinizin fiyatı ne kadar?
Tercih edeceğiniz DJ’in tarzına göre, deneyimine göre fiyat değişmektedir. DJ fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir veya whatsapptan yazabilirsiniz. DJ kiralama fiyatlarımız uygundur, Erturgut Organizasyon kaliteyi uygun fiyata sunar!

Ne Tarz Müzikler Çalıyorsunuz?
R&B, Chillout, Lounge, House Music, Nostaljik Pop, Latin gibi bir çok tarzda repertuara sahibiz, ses duyuran, sevilen müziklerle herkese yönelik repertuarımız sizleri bekliyor. İster Türkçe repertuarlı DJ Kiralama, ister yabancı repertuarlı DJ Kiralama, ses sistemli veya ses sistemsiz DJ kiralama hizmetleri sunmaktayız.

Farklı Olarak Neler Yapıyorsunuz?
DJ performansının yanında perküsyon, saksafon, gitar, keman gibi enstrumanlar da göndererek daha efektif bir performans sergiliyoruz. DJ ve canlı müzik bir arada nasıl oluyor derseniz; DJ ve Keman Performansı na tıklayıp ne kadar eğlenceli olduğunu görebilirsiniz.


Aklınıza gelebilecek tüm etkinliklere DJ’i dahil edebilir ve organizasyonunuzu en hesaplı şekilde en güzel müziklerle buluşturabilirsiniz.

DJ kiralama servisimizden, DJ Organizasyonlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bize mail atarak, arayıp veya whatsapp üzerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Müzik olmalı dediğiniz bütün etkinliklerinizde, İzmir’de DJ kiralama, DJ organizasyonu izmir hizmetinizde! Ayrıca biz sadece DJ kiralama hizmeti vermiyor, bu işin eğitimini yani DJ kursu veriyoruz, yani konuya hakim durumda olduğumuzu eğitimlerimizden de görebilir ve güvenle Erturgut Organizasyonu tercih edebilirsiniz.

Müzik etkinliklerde ki canlılığı arttıran hatta etkinliğin komseptini belirleyen önemli bir etkendir. Müzik belirlenirken etkinliğin amacına uygun, karşılıklı seçilen parçalar, tam ve eksizsiz ekipmanla Profesyonel bir dj etkinlikleri canladırma yolunda katkısı yadsınmaz bir gerçektir.


İzmir’de Düğün DJ Kiralama Hizmeti

Başarılı bir dj sadece günümüzde popüler olan clup müziği yaparak değil komsepte uygun müziklerle hareket eder. Organizasyonlarınızı güzel bir müzikle süslemek ve anlamına ulaştırmak istiyorsanız Profesyonel dj’lerimiz bunun için oldukça uygundur. Bütün organizasyonlarınıza özel dj görevlendirilir. Komsepte ve etkinliğe uygun şarkı seçimleri birlikte yapılır. Organizasyon öncesi müzik listesi karşılıklı oluşturulur ve karşı tarafında etkinlikte olmasını istediği tüm müzikler arşivde yer alır, Tüm bunlar ele alınırken beklenilen talep, ziyaterçilerin düzeyi ve mekanda ele alınmak zorundadır. Etkinliğin başından sonuna kadar tüm yapılacak gösteriler planlanır.


Organizasyonlarınız İçin İzmir’de Uygun Fiyatlı DJ Kiralama

Dj’in görevi sadece müzik yapmak değil ortamdaki enerji akışı sağlamak ve memnuniyeti üst düzeyde tutmaktır. Uzman ve deneyimli Djlerimiz bu amaçla tüm bölgelerde görev üstlenmektedir.

Düğün, nişan, davet, mezuniyet, kongre ve özel etkinliklerde organizasyonun başından sonuna kadar prosyönel bir sorurumlulukla organizasyon esnasında hiçbir aksaklığa maal vermeden çalışmalarımıza başlayıp, organizasyon sonunda da aynı sorumluluk ve bilinçle işi bitirmek başlamak kadar önemlidir. Bu bilinçle Dj’lerimiz organizasyonlarda memnuniyeti en üst düzeyde tutmaya çalışırak tüm etkinlikleri hazır bir şekilde bulunmaktadır.

 

DJ kiralama izmir – DJ organizasyonu İzmir