Gerçekleştireceğiniz organizasyonların en önemli parçalarından bir tanesi müzisyen kiralama yani müzik organizasyonudur. Müzik organizasyonunuz için düğün müzik grubu arıyorsanız, flamenko müzik grubu arıyorsanız, fasıl müzik grubu veya perküsyon müzik grubu arıyor, iyi bir DJ kirlamaka istiyorsanız ve izmir’deki müzik organizasyon şirketlerini araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. Her tarzdan müzisyen ve müzik gruplarıyla Erturgut Organizasyon, size en iyi müziği sunmak için burada!


Müzisyen kiralamakla ilgili aklınızda olan soruları biliyor ve bu sorulara cevap olmak için çalışıyoruz. Müzik organizasyonu konusunda eminiz ki aşağıdaki sorulardan bir ya da birkaçı sizin de aklınızdan geçmiştir.

müzik organizasyonu

Her Tarz Müzik Organizasyonu Erturgut’ta

– Müzisyen ya da müzik grubu kiralamak istiyorum fakat neye göre, nasıl karar vereceğimi bilmiyorum?
– Ya kiraladığım müzik grubu istediğim kadar kaliteli çıkmazsa? Bizim sevdiğimiz şarkıları çalacak, dinleyenleri ve misafirleri memnun edecek bir müzik orkestrası arıyorum?
– Organizasyon için yeterince para harcadık, bari müzisyene biraz daha az bir bütçe ayıralım, en az bütçeyle bana en uygun müzik grubunu kiralayıp, müzik organizasyonunu nasıl gerçekleştirebilirim?
– Çok farklı fiyatlarda gruplar var ve ben hangisini seçeceğimi bilmiyorum, ya ucuz olanlar kötüyse ya da pahalı olana boşuna para veriyorsam?
– Gelen müzisyenler ne kadar süre boyunca çalacaklar, öyle hemen çalıp gitmemeleri, etkinliğe renk katmaları gerek!
– Benim organizasyonum için kaç kişilik bir müzik grubu kiralarsam her şey eksiksiz olarak gerçekleşir?

Bu gibi sorular aklınızı meşgul ediyorsa, İzmir’de müzik organizasyonu konusunda aklınızda bir şeyler oluşması, istediğiniz organizasyonunun biraz da olsun şekillenmesi için önce lütfen yazımızı sonuna kadar okuyun sonrasında 0507 95 96 333 numaralı telefonumuzu ister arayıp isterseniz whatsapptan yazıp bize sorularınızı sorun, sizin için, birlikte en güzel müzik organizasyonunu hazırlayıp, bu güzel gününüzün müzikle bir parçası olalım!

Ayrıca yazımızın ilerleyen kısmında sizin için hazırladığımız talep formu size en mükemmel hizmeti vermek için gereken tüm bilgileri içeriyor, şimdi kendinizi bize bırakın çünkü emin ellerdesiniz.


Müzik hayatımızın her anına işlemiş durumda. Hayatımızı güzelleştiren, evde, yolda yürürken, iş yaparken ya da arabada giderken bize eşlik eden bir arkadaş. Çoğumuz kulaklığımız olmadan dışarı bile çıkmıyoruz. Hepimiz iyi birer müzik dinleyicisiyken müziksiz bir organizasyon düşünülemez.

müzik organizasyon

En İyi Müzik Organizasyonu Erturgut Organizasyon’da

Müzik, organizasyonumuzu, özel günümüzü daha keyifli hale getirecektir, bir düşünün misafirlerinizin sessiz bir ortamda sohbet ettiğini, ne kadar sıradan olacak değil mi? Ya da canlı müzikle, sohbet ederken arkada çalan müzikle daha keyifli bir ortamda bulunduklarını, istedikleri zaman müzisyenlere eşlik ettiklerini. Siz hangisini tercih ederdiniz? Tabi ki müzik organizasyonu olan etkinliği!

Müzik grubu kiralayayım, solist bulayım, müzisyen bulayım, bir orkestra getirteyim dediğinizde işin içine bir çok seçenek giriyor. Bir arkadaşımın arkadaşı müzisyen, güzel de enstrüman çalıyor onu çağıralım demek de bir seçenek, profesyonel bir müzik firmasıyla çalışıp profesyonel bir müzik organizasyon firmasının bünyesindeki konservatuarlı ve profesyonel gruplarla ve solistlerle, işini hakkıyla yapan orkestralarla çalışmak da bir seçenek.

Evet, dev bir sahnede, büyük bir konser vermek değil amaç, sadece güzel bir müzik dinletmek, bir dinleti yapmak istiyoruz, müzik bu organizasyonun bir parçası ama kötü müzisyenlerle bu işi şansa bırakmak olmaz. Biz İzmir’de müzik organizasyon hizmeti veren müzik firmalarından biri olarak bu işe fazlasıyla önem veriyor ve sadece profesyonel orkestralarla çalışıp profesyonel orkestraları kiralıyoruz.

İzmir’li müzik firmaları olarak, çalıştığımız orkestralar konusunda size garanti veriyor ve müzik organizasyonunuzun kusursuz olması için çalışıyoruz.

Doğrudan İzmir’de sahne alan müzik gruplarına, İzmir’li orkestralara ulaşıp, organizasyonunuzda yer almaları için canlı müzik grubu kiralama konusunda anlaşabilirsiniz fakat arada bir sözleşme olmayacağı için tam organizasyon günü size gelemeyeceklerini söylerlerse ya da o gün başka iş alıp sizin etkinliğinize gelemezlerse arada bağlayıcı bir şey olmayacaktır ve tam son gün iptal olan müzik organizasyonunuz için, müzik organizasyon firmalarını aradığınızda belki de ellerinde pek seçenek olmayacak ya da müsait olan müzik grupları pahalı seçenekler olacaktır, siz de misafirlerinize rezil olmamak adına, daha uygun fiyatlara halletmeye çalıştığınız canlı müzik grubu kiralama işini daha pahalıya halletmiş olacaksınız.

Özellikle düğün müzik organizasyonu gibi tekrarı olmayacak ve hatanın kesinlikle kabul edilemeyeceği organizasyonlarda ucuz olsun diye her hangi bir düğün müzik orkestrası kiralamak gibi şeylere kesinlikle yer yoktur. İster düğün orkestrası kiralayacak olun, isterseniz düğün dj kiralama yapacak olun, ya da farklı bir özel gününüz için fasıl grubu kiralamak, kesinlikle işinizi şansa bırakmamalı ve doğru müzik organizasyon şirketiyle çalışmalısınız.

Erturgut Müzik Organizasyon olarak, 2007 yılından beri bir çok tarzda, kendi alanında iyi müzik yapan orkestralarla ve müzisyenlerle çalışmaktayız. İster bir gitarist bir solist, isterseniz 20 kişilik dev bir orkestra, tüm müzik organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz. Sadece İzmir’de müzik organizasyonlarınızda değil, Türkiye’nin her noktasına müzisyenlerimizle gidip hizmet vermekteyiz.

Organizasyonunuza gelen insanlar süslemeleri, hazırlanan yemekleri hatırlamayacaklar fakat emin olabilirsiniz ki çalan müziklerle yaşanan anları sürekli hatırlayacaklar, bu yüzden müzik organizasyonu için doğru seçimi yaparken dikkat etmelisiniz.


Müzik organizasyonu etkinliğinizin en etkileyici, en kalıcı parçasıdır diyebiliriz.

Önemli günlerinizin en önemli parçalarından bir tanesi müziktir, doğru müzik seçimi, doğru müzik grubu seçimi organizasyonlarınız için çok önemlidir. Organizasyonunuzun sonrasında etraftaki süslemeler katılımcıların aklında kalmasa da insanlar müziği uzun süre konuşacaklardır.

müzik organizasyon

Erturgut Organizasyon’la Müzik Organizasyonunuz Emin Ellerde!

Doğru müzik grubunu seçmeniz konusunda özel gününüzde yanınızdayız. Elimizdeki 21 farklı tarzdaki müzik grubu seçeneğimizle her beklentiye ve her bütçeye yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz.

Her Tarza Yönelik Müzik Organizasyon Grupları

Müzik organizasyon gruplarımızla ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize göndererek size en uygun müzik grubu için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aşağıda örnek “Organizasyon Talep Formu” bulunmaktadır, benzer şekilde aşağıdaki formu kopyalayıp  msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.


Ad – Soyad: Murat Erturgut
Organizasyon Türü: Açılış ( Düğün – Açılış – Mezuniyet – Parti gibi yapacağınız organizasyon türü )
Organizasyon Tarihi: 12.06.2015
Organizasyon Saati: 19.00 – 23.00 ( Organizasyonun gerçekleşeceği saat aralığı )
OrganizasyonYeri: Çeşme ( Açık hava mı, kapalı bir mekan mı )
Müzisyenlerin Performans Sergilemesini İstediğiniz Süre: 2 x 45 dakika (Müzik grubunun performans sergilemesini istediğiniz süre, örneğin 1 saat aralıksız, 3 saat aralıksız, 3 x 45 dakika gibi )
İstediğiniz Müzik Tarzı: Latin ( Pop, Latin, Fasıl, Jazz vb. )
Grupta Bulunmasını İstediğiniz Kişi Sayısı: 5 Kişi ( 2-3-4-5-6 vb. )
Bütçeniz: 1.200 – 1.600 TL arasında ( Fiyat aralığı – Farklı bütçelere göre farklı grup seçenekleri mevcuttur )
Tahmini Davetli Sayısı: 200-250 arası
Işık ve Ses Sistemi Gerekli mi?: Işık sistemine ihtiyaç yok fakat, ses sistemine ihtiyaç duyuluyor.
Telefon Numaranız:  0507 95 96 333

Müzik gruplarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yer alan grupların üzerine tıklayabilirsiniz ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gruplarımızın hepsi tamamen profesyonel, uzman müzisyenlerden oluşmaktadır.


Müzik Gruplarımız:

Karşılama Grupları
– 2 Kişilik Karşılama Grupları / Düet
– 3 Kişilik Karşılama Grupları / Trio
– 4 Kişilik Karşılama Grupları / Quartet
Pop Müzik Grubu
2,3,4,5 kişilik Türkçe veya yabancı ( İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ) repertuara sahip, güncel pop veya nostaljik pop şarkılarını seslendiren profesyonel müzik ekipleri.
Jazz Müzik Grubu
Latin Müzik Grubu
Rock Müzik Grubu
Fasıl Müzik Grubu
DJ Performansı
Program Orkestraları
Balkan Müzik Grubu
Grek Müzik Grubu
Gezici Gruplar
Türk Sanat Müziği Grubu
Türk Halk Müziği Grubu
Flamenko Müzik Grubu
Klasik Müzik Grubu
Tasavvuf Müzik Grubu
Çigan Müzik Grubu

Düğün Müziği


Sizde izmir müzik grupları,müzik organizasyon şirketleri izmir,müzik organizasyon firmaları, müzik organizasyon hizmetleri, müzik nişan şeklinde arama yapıp sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz demektir, eksiksiz bir müzik organizasyon için çalışan “Erturgut Müzik Organizasyon” 2007 yılından beri mutlu yüzler için hizmet vermektedir.


Müzik Organizasyonu İzmir; Kaliteyi Uygun Fiyatlı Arayanların Tercihi

Erturgut Müzik Organizasyon, en özel anlarınızda sizlere en iyi grup ve en iyi müzisyenlerle, en iyi müzik organizasyonu hizmetini vermek amacı ile Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Tamamı konservatuvarlı ve müzik eğitimli bireylerden oluşan profesyonel müzik gruplarımız özel gün organizasyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz tarzda müziklerle organizasyonunuza renk ve ruh katmakta, organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktadır.

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, toplantı, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda da size en iyi ve kaliteli müzik grubu kiralama – orkestra kiralama hizmeti sunuyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon olarak gerçekleştirmiş olduğumuz müzik organizasyonlarında kaliteli müzik ve kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı birçok kurumsal ve bireysel müşterinin müzik organizasyonları konusunda orkestra ve müzisyenlerimizle çözüm ortağı konumunda bulunmaktayız.

Davet ve eğlence sektöründe deneyimli ekiplerimiz ve müzisyenlerimiz, açılışlardan düğünlere, kurumsal gecelerden avm aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede uygun fiyatlarımız, sorunsuz müzik organizasyonlarımız, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile sizlere güvenilir  bir şekilde hizmet vermekteyiz.


Fasıl Müzik Grubu Kiralama; Türk Sanat Müziği repertuarına sahip fasıl müzik grubu olarak

müzik organizasyonsunabileceğimiz Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Darbuka, Tef gibi enstrümanların icra edildiği vokalli ve vokalsiz gruplardır. İstediğiniz enstrümanlar doğrultusunda bir grup oluşturulmaktadır. Gruba farklı müzik aletleri eklenebilir veya çıkartılabilir.

Flamenko Müzik Grubu Kiralama; Flamenko müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Gitar-Kajon-Vokal’den oluşan gruplardır. İstek doğrultusunda sadece gitar dinletiside yapılmaktadır.

Latin Müzik Grubu Kiralama; Dünya Latin Müzik repertuarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Piyano-Gitar-Flüt-Saksafon-Trompet-Bateri-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, vokalli ve vokalsiz gruplardır.

Rock Müzik Grubu Kiralama; Dünya Rock müzik repertuvarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Elektro gitar-Bas gitar-Bateri gibi enstrümanların icra edildiği vokalli gruplardır.

Pop Müzik Grubu Kiralama; Türk ve Dünya Pop müzik repertuvarlı orkestralar olarak popüler müzik adına sunabileceğimiz, Akustik gitar-Elektro gitar-Bas gitar-Bateri-Saksafon-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu duruma göre enstrüman eklenip çıkarılabilecek vokalli gruplardır. Eski ve yeni Türk ve dünya Pop müzik örneklerinin yer aldığı geniş repertuvarlı bir program sunulmaktadır.


Müzik herkesin bildiği gibi ruhun gıdasıdır. Her insanın en iyi anlarında da en kötü anlarında da dinlediği bir müzik vardır ve bu müzik  insanı alıp farklı diyarlara götürmektedir. Bu bakımdan kimse müziğin olumlu yanlarını inkar edemez. Hatta günümüzde artık bazı hastalıkların tedavi edilmesi için  bile müzik kullanılmaktadır. Müziğin ruhu besleyici özellikleri ve insanı rahatlatıcı özelliğiyle arada bir herkesin mutlaka uğraşması gereken bir konudur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bizlerde bir müzik kursu açtık ve faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

erturgut organizasyonMüzik alanında kendini geliştirmek isteyen, farklı farklı müzik aletleri çalmak isteyen, ruhunu dinlendirmek isteyen ve bu müthiş uğraşta yer edinebilmek isteyen herkesi açtığımız kurslarımıza bekliyoruz. Alanlarında kendini çok iyi yetiştirmiş uzman hocalarımız ile bu kursa ayrı bir zevk ve kalite getiriyoruz. Kursa gelen herkesin mutlaka müzikten bir şeyler alacağı, bazı aletleri artık kolaylıkla çalacağı ve belki de kimisine hayatı boyunca meslek edinebileceği imkanlar taşımaktayız. Günümüzde o kadar şeye gereksiz harcamalar yapıyoruz ki. Hayatımızdaki önemli şeylerin bazen farkına bile varamıyoruz. Bazı durumlarda bile birtakım korkulara kapılabiliyoruz. Bu iş bana göre değil deyip o işten hemen uzaklaşabiliyoruz. Halbuki denemeyi ve uğraşmayı düşünmüyoruz. Biz inanıyoruz ki bu gibi şeylerin korkulacak hiçbir şeyi yoktur ve herkes kendi çapında bazı yeteneklere sahiptir. Açacağımız kurs ile bu görünmeyen yetenekleri açığa çıkaracağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Bu işi önemseyerek ve bu işe değer vererek yolu koyulmuşuz. Bizim için kursumuza gelen tüm arkadaşlarımızın kurs bitiminde çok farklı yeteneklere sahip bir birey olmaları ve kursa geldiklerine asla pişman olmamaları çok önemlidir. Bu bilinç ile arkadaşlarımıza gereken önemi vermekteyiz. Sahip olduğumuz imkanların hepsini elimizden geldiğince kursumuzda sergiliyor ve yürütüyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon, en özel anlarınızda sizlere en iyi müzik hizmetini vermek amacı ile Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Tamamı konservatuarlı ve müzik eğitimli bireylerden oluşan çalışanlarımız özel günlerinize sizin tercih ettiğiniz tarzda müziklerle renk ve ruh katmakta, organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktadır.


Organizasyonunuz için bilgi formu için lütfen Müzik Organizasyonu Formu sayfamıza tıklayınız.

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda da size en iyi ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Erturgut Müzik Organizasyon olarak gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı birçok kurumsal ve bireysel müşterinin çözüm ortağı konumunda bulunmaktayız.

21 Farklı Tarz Müzik GrubuDavet ve eğlence sektöründe deneyimli ekiplerimiz, açılışlardan düğünlere, kurumsal gecelerden avm aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede uygun fiyatlarımız, sorunsuz organizasyonlarımız, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

* Fasıl Müzik Grubu; Müzik Organizasyonu İzmir, Türk Sanat Müziği repertuarına sahip fasıl grubu olarak sunabileceğimiz Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Darbuka, Tef gibi enstrümanların icra edildiği vokalli ve vokalsiz gruplardır. İstediğiniz enstrümanlar doğrultusunda bir grup oluşturulmaktadır.

* Flamenko Müzik Grubu; Flamenko müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Gitar – Kajon – Vokal’den oluşan gruplardır. İstek doğrultusunda sadece gitar dinletiside yapılmaktadır.

* Latin Müzik Grubu ; Dünya Latin Müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Piyano – Gitar – Flüt – Saksofon – Trompet – Bateri – Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, vokalli ve vokalsiz gruplardır.

* Rock Müzik Grubu; Dünya Rock müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Elektro gitar – Bas gitar – Bateri gibi enstrümanların icra edildiği vokalli gruplardır.

* Pop Müzik Grubu; Türk ve Dünya Pop müzik repertuarlı orkestra olarak popüler müzik adına sunabileceğimiz, Akustik gitar – Elektro gitar – Bas gitar – Bateri – Saksofon – Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, duruma göre enstrüman eklenip çıkarılabilecek vokalli gruplardır. Eski ve yeni Türk ve dünya Pop müzik örneklerinin yer aldığı geniş repertuarlı bir program sunulmaktadır.

    *Pop Müzik Grubu
    * Rock Müzik Grubu
    * Jazz Müzik Grubu
    * Latin Müzik Grubu
    * Fasıl Müzik Grubu
    * Klasik Müzik Grubu
    * Pop Müzik Grupları
    * Flamenko Müzik Grubu
    * Türk Halk Müziği Grubu
    * Karşılama ve Kokteyl Müzik Grupları
    * Çigan Müzik Grubu
    * Yöresel Müzik Grubu
    * Tasavvuf Grupları
* Protokol Müzik Grupları
    * Görsel Show Grupları
    * İsimli Sanatçılar
    * Ses ve Işık Sistemi Kiralama
    * DJ’ler 


Ses-Işık Sistemleri & Truss

Günümüzde kimse müziğin olumlu yanlarını yadsıyamaz. Müzik insanı her anlamda rahatlatıcı bir özelliyle arada bir herkesin mutlaka uğraşması gereken bir konudur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bizlerde bir müzik organizasyonu ile faaliyet gösterdik. Her türlü müzik ile olabilecek organizasyonlarda baş göstermek için her şeyin en iyisini yapıyoruz. Özel günlerde, düğünlerde, sünnet törenlerinde, nişan günlerinde, kına gecelerinde, asker uğurlama törenlerinde ve daha pek çok organizasyonlarda baş göstererek unutulmaz geceler yaşatıyoruz.

Müzik organize ekibimiz kendini çok iyi geliştirmiş alanında hepsi de uzman olan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Pek çok alet ile organize yerlerine gelmekte ve her türlü donanımın en iyisini son teknolojilerle birlikte uygulamaktayız. En büyük amacımız müşterilerimizin bizlerden çok memnun kalması ve çok eğlenmesidir. Bunu gerçekleştirdiğimiz zamanda bizler de son derece mutlu olmaktayız. Müzik organizasyonunda tam teşekküllü olarak gitmekteyiz ve işimiz bittikten sonra her türlü takım cihazlarımızı aracımıza yükler kimseye bir eziyet ve cefa vermeden her şeyi yerli yerinde yapmaktayız. Katıldığımız organizasyonlara duruma göre çeşitli sanatçılarımızı da getirmekte ve dinleyicilerimize tam anlamıyla bir müzik şöleni sunuyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü amacımız daha önce görülmemiş bir güzellikte ortamı keyiflendirmek.

Dinleyicilerimizin her türlü müzik isteklerini karşılayabilecek şekilde bir ekipten oluşuyoruz. Orkestra olarak düğün, davet, kokteyl, lansman gibi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda kaliteli müziğimiz, geniş repertuarımız ile sizlere en kaliteli müziği ve müzik organizasyonu hizmetlerini sunuyoruz. Her telden çalıp söylemek gibi ayrı bir özelliğimiz de var. Yerine göre pop yerine göre arabesk yerine göre halk müziği yerine göre halay müzikleri ve yerine göre de dini müziklerle hizmette aksaklık yaşatmıyoruz. En büyük hedefimiz memnun kalınmak ve güven vermektir.