Gerçekleştireceğiniz organizasyonların en önemli parçalarından bir tanesi müzik organizasyonudur. Müzik organizasyonunuz için düğün müzik grubu arıyorsanız, flamenko müzik grubu arıyorsanız, fasıl müzik grubu veya perküsyon müzik grubu arıyor ve izmir’deki müzik organizasyon şirketlerini araştırıyorsanız doğru adrestesiniz.

Önemli günlerinizin en önemli parçalarından bir tanesi müziktir, doğru müzik seçimi, doğru müzik grubu seçimi organizasyonlarınız için çok önemlidir. Organizasyonunuzun sonrasında etraftaki süslemeler katılımcıların aklında kalmasa da insanlar müziği uzun süre konuşacaklardır. Müzik organizasyonu etkinliğinizin en etkileyici, en kalıcı parçasıdır diyebiliriz.

müzik organizasyonDoğru müzik grubunu seçmeniz konusunda özel gününüzde yanınızdayız. Elimizdeki 16 farklı tarzdaki müzik grubu seçeneğimizle her beklentiye ve her bütçeye yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz.

Her Tarza Yönelik Müzik Organizasyon Grupları

Müzik organizasyon gruplarımızla ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize göndererek size en uygun müzik grubu için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aşağıda örnek “Organizasyon Talep Formu” bulunmaktadır, benzer şekilde aşağıdaki formu kopyalayıp  msn@erturgutsanatmerkezi.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

Ad – Soyad: Murat Erturgut
Organizasyon Türü: Açılış ( Düğün – Açılış – Mezuniyet – Parti gibi yapacağınız organizasyon türü )
Organizasyon Tarihi: 12.06.2015
Organizasyon Saati: 19.00 – 23.00 ( Organizasyonun gerçekleşeceği saat aralığı )
OrganizasyonYeri: Çeşme ( Açık hava mı, kapalı bir mekan mı )
Müzisyenlerin Performans Sergilemesini İstediğiniz Süre: 2 x 45 dakika (Müzik grubunun performans sergilemesini istediğiniz süre, örneğin 1 saat aralıksız, 3 saat aralıksız, 3 x 45 dakika gibi )
İstediğiniz Müzik Tarzı: Latin ( Pop, Latin, Fasıl, Jazz vb. )
Grupta Bulunmasını İstediğiniz Kişi Sayısı: 5 Kişi ( 2-3-4-5-6 vb. )
Bütçeniz: 1.200 – 1.600 TL arasında ( Fiyat aralığı – Farklı bütçelere göre farklı grup seçenekleri mevcuttur )
Tahmini Davetli Sayısı: 200-250 arası
Işık ve Ses Sistemi Gerekli mi?: Işık sistemine ihtiyaç yok fakat, ses sistemine ihtiyaç duyuluyor.
Telefon Numaranız:  0507 95 96 333

Müzik gruplarımızla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yer alan grupların üzerine tıklayabilirsiniz ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Gruplarımızın hepsi tamamen profesyonel, uzman müzisyenlerden oluşmaktadır.

Müzik Gruplarımız:

Karşılama Grupları
– 2 Kişilik Karşılama Grupları / Düet
– 3 Kişilik Karşılama Grupları / Trio
– 4 Kişilik Karşılama Grupları / Quartet

Pop Müzik Grubu

2,3,4,5 kişilik Türkçe veya yabancı ( İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ) repertuara sahip, güncel pop veya nostaljik pop şarkılarını seslendiren profesyonel müzik ekipleri.

Jazz Müzik Grubu

Latin Müzik Grubu

Rock Müzik Grubu

Fasıl Müzik Grubu

DJ Performansı

Program Orkestraları

Balkan Müzik Grubu

Grek Müzik Grubu

Gezici Gruplar

Türk Sanat Müziği Grubu

Türk Halk Müziği Grubu

Flamenko Müzik Grubu

Klasik Müzik Grubu

Tasavvuf Müzik Grubu

Çigan Müzik Grubu

Sizde izmir müzik grupları,müzik organizasyon şirketleri izmir,müzik organizasyon firmaları, müzik organizasyon hizmetleri, müzik nişan şeklinde arama yapıp sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz demektir, eksiksiz bir müzik organizasyon için çalışan “Erturgut Müzik Organizasyon” 2007 yılından beri mutlu yüzler için hizmet vermektedir.

Müzik Organizasyonu İzmir; Kaliteyi Uygun Fiyatlı Arayanların Tercihi

Erturgut Müzik Organizasyon, en özel anlarınızda sizlere en iyi grup ve en iyi müzisyenlerle, en iyi müzik organizasyonu hizmetini vermek amacı ile Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Tamamı konservatuvarlı ve müzik eğitimli bireylerden oluşan profesyonel müzik gruplarımız özel gün organizasyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz tarzda müziklerle organizasyonunuza renk ve ruh katmakta, organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktadır.

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, toplantı, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda da size en iyi ve kaliteli müzik grubu kiralama – orkestra kiralama hizmeti sunuyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon olarak gerçekleştirmiş olduğumuz müzik organizasyonlarında kaliteli müzik ve kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı birçok kurumsal ve bireysel müşterinin müzik organizasyonları konusunda orkestra ve müzisyenlerimizle çözüm ortağı konumunda bulunmaktayız.

Davet ve eğlence sektöründe deneyimli ekiplerimiz ve müzisyenlerimiz, açılışlardan düğünlere, kurumsal gecelerden avm aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede uygun fiyatlarımız, sorunsuz müzik organizasyonlarımız, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile sizlere güvenilir  bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Fasıl Müzik Grubu Kiralama; Türk Sanat Müziği repertuarına sahip fasıl müzik grubu olarak

müzik organizasyonsunabileceğimiz Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Darbuka, Tef gibi enstrümanların icra edildiği vokalli ve vokalsiz gruplardır. İstediğiniz enstrümanlar doğrultusunda bir grup oluşturulmaktadır. Gruba farklı müzik aletleri eklenebilir veya çıkartılabilir.

Flamenko Müzik Grubu Kiralama; Flamenko müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Gitar-Kajon-Vokal’den oluşan gruplardır. İstek doğrultusunda sadece gitar dinletiside yapılmaktadır.

Latin Müzik Grubu Kiralama; Dünya Latin Müzik repertuarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Piyano-Gitar-Flüt-Saksafon-Trompet-Bateri-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, vokalli ve vokalsiz gruplardır.

Rock Müzik Grubu Kiralama; Dünya Rock müzik repertuvarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Elektro gitar-Bas gitar-Bateri gibi enstrümanların icra edildiği vokalli gruplardır.

Pop Müzik Grubu Kiralama; Türk ve Dünya Pop müzik repertuvarlı orkestralar olarak popüler müzik adına sunabileceğimiz, Akustik gitar-Elektro gitar-Bas gitar-Bateri-Saksafon-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu duruma göre enstrüman eklenip çıkarılabilecek vokalli gruplardır. Eski ve yeni Türk ve dünya Pop müzik örneklerinin yer aldığı geniş repertuvarlı bir program sunulmaktadır.

erturgut organizasyonMüzik herkesin bildiği gibi ruhun gıdasıdır. Her insanın en iyi anlarında da en kötü anlarında da dinlediği bir müzik vardır ve bu müzik  insanı alıp farklı diyarlara götürmektedir. Bu bakımdan kimse müziğin olumlu yanlarını inkar edemez. Hatta günümüzde artık bazı hastalıkların tedavi edilmesi için  bile müzik kullanılmaktadır. Müziğin ruhu besleyici özellikleri ve insanı rahatlatıcı özelliğiyle arada bir herkesin mutlaka uğraşması gereken bir konudur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bizlerde bir müzik kursu açtık ve faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Müzik alanında kendini geliştirmek isteyen, farklı farklı müzik aletleri çalmak isteyen, ruhunu dinlendirmek isteyen ve bu müthiş uğraşta yer edinebilmek isteyen herkesi açtığımız kurslarımıza bekliyoruz. Alanlarında kendini çok iyi yetiştirmiş uzman hocalarımız ile bu kursa ayrı bir zevk ve kalite getiriyoruz. Kursa gelen herkesin mutlaka müzikten bir şeyler alacağı, bazı aletleri artık kolaylıkla çalacağı ve belki de kimisine hayatı boyunca meslek edinebileceği imkanlar taşımaktayız. Günümüzde o kadar şeye gereksiz harcamalar yapıyoruz ki. Hayatımızdaki önemli şeylerin bazen farkına bile varamıyoruz. Bazı durumlarda bile birtakım korkulara kapılabiliyoruz. Bu iş bana göre değil deyip o işten hemen uzaklaşabiliyoruz. Halbuki denemeyi ve uğraşmayı düşünmüyoruz. Biz inanıyoruz ki bu gibi şeylerin korkulacak hiçbir şeyi yoktur ve herkes kendi çapında bazı yeteneklere sahiptir. Açacağımız kurs ile bu görünmeyen yetenekleri açığa çıkaracağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Bu işi önemseyerek ve bu işe değer vererek yolu koyulmuşuz. Bizim için kursumuza gelen tüm arkadaşlarımızın kurs bitiminde çok farklı yeteneklere sahip bir birey olmaları ve kursa geldiklerine asla pişman olmamaları çok önemlidir. Bu bilinç ile arkadaşlarımıza gereken önemi vermekteyiz. Sahip olduğumuz imkanların hepsini elimizden geldiğince kursumuzda sergiliyor ve yürütüyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon, en özel anlarınızda sizlere en iyi müzik hizmetini vermek amacı ile Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Tamamı konservatuarlı ve müzik eğitimli bireylerden oluşan çalışanlarımız özel günlerinize sizin tercih ettiğiniz tarzda müziklerle renk ve ruh katmakta, organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktadır.

Organizasyonunuz için bilgi formu için lütfen Müzik Organizasyonu Formu sayfamıza tıklayınız.

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda da size en iyi ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.
Erturgut Müzik Organizasyon olarak gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı birçok kurumsal ve bireysel müşterinin çözüm ortağı konumunda bulunmaktayız.

müzik organizasyonu

21 Farklı Tarz Müzik Grubu

Davet ve eğlence sektöründe deneyimli ekiplerimiz, açılışlardan düğünlere, kurumsal gecelerden avm aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede uygun fiyatlarımız, sorunsuz organizasyonlarımız, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

* Fasıl Müzik Grubu; Müzik Organizasyonu İzmir, Türk Sanat Müziği repertuarına sahip fasıl grubu olarak sunabileceğimiz Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Darbuka, Tef gibi enstrümanların icra edildiği vokalli ve vokalsiz gruplardır. İstediğiniz enstrümanlar doğrultusunda bir grup oluşturulmaktadır.

* Flamenko Müzik Grubu; Flamenko müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Gitar – Kajon – Vokal’den oluşan gruplardır. İstek doğrultusunda sadece gitar dinletiside yapılmaktadır.

* Latin Müzik Grubu ; Dünya Latin Müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Piyano – Gitar – Flüt – Saksofon – Trompet – Bateri – Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, vokalli ve vokalsiz gruplardır.

* Rock Müzik Grubu; Dünya Rock müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Elektro gitar – Bas gitar – Bateri gibi enstrümanların icra edildiği vokalli gruplardır.

* Pop Müzik Grubu; Türk ve Dünya Pop müzik repertuarlı orkestra olarak popüler müzik adına sunabileceğimiz, Akustik gitar – Elektro gitar – Bas gitar – Bateri – Saksofon – Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, duruma göre enstrüman eklenip çıkarılabilecek vokalli gruplardır. Eski ve yeni Türk ve dünya Pop müzik örneklerinin yer aldığı geniş repertuarlı bir program sunulmaktadır.

müzik organizasyon    *Pop Müzik Grubu
    * Rock Müzik Grubu
    * Jazz Müzik Grubu
    * Latin Müzik Grubu
    * Fasıl Müzik Grubu
    * Klasik Müzik Grubu
    * Pop Müzik Grupları
    * Flamenko Müzik Grubu
    * Türk Halk Müziği Grubu
    * Karşılama ve Kokteyl Müzik Grupları
    * Çigan Müzik Grubu
    * Yöresel Müzik Grubu
    * Tasavvuf Grupları
* Protokol Müzik Grupları
    * Görsel Show Grupları
    * İsimli Sanatçılar
    * Ses ve Işık Sistemi Kiralama
    * DJ’ler 

Ses-Işık Sistemleri & Truss

Günümüzde kimse müziğin olumlu yanlarını yadsıyamaz. Müzik insanı her anlamda rahatlatıcı bir özelliyle arada bir herkesin mutlaka uğraşması gereken bir konudur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bizlerde bir müzik organizasyonu ile faaliyet gösterdik. Her türlü müzik ile olabilecek organizasyonlarda baş göstermek için her şeyin en iyisini yapıyoruz. Özel günlerde, düğünlerde, sünnet törenlerinde, nişan günlerinde, kına gecelerinde, asker uğurlama törenlerinde ve daha pek çok organizasyonlarda baş göstererek unutulmaz geceler yaşatıyoruz.

Müzik organize ekibimiz kendini çok iyi geliştirmiş alanında hepsi de uzman olan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Pek çok alet ile organize yerlerine gelmekte ve her türlü donanımın en iyisini son teknolojilerle birlikte uygulamaktayız. En büyük amacımız müşterilerimizin bizlerden çok memnun kalması ve çok eğlenmesidir. Bunu gerçekleştirdiğimiz zamanda bizler de son derece mutlu olmaktayız. Müzik organizasyonunda tam teşekküllü olarak gitmekteyiz ve işimiz bittikten sonra her türlü takım cihazlarımızı aracımıza yükler kimseye bir eziyet ve cefa vermeden her şeyi yerli yerinde yapmaktayız. Katıldığımız organizasyonlara duruma göre çeşitli sanatçılarımızı da getirmekte ve dinleyicilerimize tam anlamıyla bir müzik şöleni sunuyoruz. Bunu yapıyoruz çünkü amacımız daha önce görülmemiş bir güzellikte ortamı keyiflendirmek.

Dinleyicilerimizin her türlü müzik isteklerini karşılayabilecek şekilde bir ekipten oluşuyoruz. Orkestra olarak düğün, davet, kokteyl, lansman gibi bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda kaliteli müziğimiz, geniş repertuarımız ile sizlere en kaliteli müziği ve müzik organizasyonu hizmetlerini sunuyoruz. Her telden çalıp söylemek gibi ayrı bir özelliğimiz de var. Yerine göre pop yerine göre arabesk yerine göre halk müziği yerine göre halay müzikleri ve yerine göre de dini müziklerle hizmette aksaklık yaşatmıyoruz. En büyük hedefimiz memnun kalınmak ve güven vermektir.