Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

İzmir’de Yatta Evlilik Teklifi – Unutulmayacak Rüya Gibi Teklif

Unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsunuz ve sıradan bir şey olmasın, yıllarca sürecek bu güzel evliliğin ilk adımını, her andığınızda yüzünüzde bir gülümseme olsun istiyorsunuz, çünkü sevdiğiniz buna değer, bu an bir daha yaşanmayacak!

Yatta evlilik teklifi, sevdiğinize unutulmayacak bir evlilik teklifi sunmanız için en güzel seçeneklerden bir tanesi.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve her biri ayrı özenle hazırlanmış, memnuniyet garantili evlilik tekliflerimiz size unutulmaz bir evlilik teklifi vaadediyor!

Yatta evlilik teklifi nasıl oluyor?
Yatta evlilik teklifi İzmir Karşıyaka’da, Bostanlı’dan denize açılacak olan, açık alan ve kapalı alan seçenekleri bulunan, tam donanımlı lüks yatta gerçekleşiyor, sizin için oluşturduğumuz özel evlilik teklifi paketiyle keyifli dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz.

Kırmızı halı serilmiş yürüyüş yolunuzda yer volkanları yanarken, gösterişli bir giriş yaparken yata kendinizi  çok iyi hissedecek, müziğin başlamasıyla sizin ve sevdiğinizin keyfiniz iyice artacak, yemeğinizi yerken, tam teklifi yaparken patlayan havai fişekler mükemmel bir ambiyans yaratacak, evet cevabıyla konfetiler patlayacak ve bu gece hayatınızda çok konuşulacak!

Yatta evlilik teklifi / teknede evlilik teklifi paketinde neler var?

– Müzisyen ( 1 kişiden 5 kişiye kadar sizin belirleyeceğiniz müzisyenler )
İster yemeğiniz sırasında size sadece müziğiyle eşlik edecek bir kemancı, isterseniz kemancının yanına sözleriyle eşlik edecek bir solist bir gitarist, isterseniz de daha kalabalık bir grup! Bütçenize göre, sizin için en uygun olanı birlikte belirliyoruz, unutulmaz bu güne müzikle fon yaratıyor, keyfiniz keyif katıyoruz!

Eğer size özel bir şarkınız varsa onu da çalarak geceye damga vuruyoruz.

– Fotoğraf ve Video Çekimi
İster 1 fotoğrafçı, ister bir videocu isterseniz ikisi birden. Bu unutulmaz anı saklamak, akıllarda kalmasını sağlamak, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve yıllar sonra gelecek nesillerinize aktarmak için her anınızı fotoğraflıyor ya da isterseniz üzerine ek olarak videoya çekiyoruz, fotoğraflarınızdan bir de albüm hazırlama seçeneği de sunuyor ya da mail yoluyla size ulaştırıyoruz, bütçenize en uygun seçeneği sizinle birlikte planlıyoruz. İsterseniz drone çekimi gibi seçenekleri de sizin için sunuyoruz.

– Yemek ve Meze Seçenekleri
Tavuk, balık, kırmızı et seçenekleriyle birlikte masanızı süsleyen sevdiğiniz mezeler ve varsa özel istekleriniz en lezzetli halde sunuyoruz.

– Alkollü ya da Alkolsüz İçecekler
Alkollü veya alkolsüz içecek seçeneğiyle talebinize göre bir veya birden fazla içecek seçenekleri

– Yatta Evlilik Teklifinde Diğer Seçenekler 
Sizin özellikle istediğiniz seçenekler birlikte değerlendirilir ve evlilik teklifi organizasyonunuzun içine dahil edilir. Örneğin süslenmiş pembe sevimli bir vosvos birden önünüzde durur, sizi olduğunuz yerden alır ve tekneye evlilik teklifi için götürür!

İzmir’de Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Yat Kiralama İçin Neden Erturgut Organizasyonu Tercih Etmeli?

– Profesyonel bir ekiple her organizasyon bizim için özeldir.
– Standart paketler uygulamak yerine evlilik teklifi paketlerini bütçenize göre uyarlarız.
– Organizasyonlarımız sırasında en kaliteli malzemeleri kullanırız.
– Memnuniyet garantisi veririz, bugüne kadar çalıştığımız 1 çift bile mutsuz olmamıştır.
– Hiç bir hazırlığı son dakikaya bırakmaz, sizin için her detayı düşünüp önceden planlarız.

Eğer isterseniz sinema’da evlilik teklifi, kafe, restoranda evlilik teklifi gibi seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. İzmir’de Evlilik teklifi organizasyonu sayfamızı okuyup diğer evlilik teklifi organizasyonlarımızla ilgili detaylı bilgi alabilir, iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333