Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

İzmir’de Klasik Müzik Grubu Kiralama

Klasik müzik halk müziğinden farklı olarak içerisinde daha keskin çizgiler barındıran, günümüzde yüksek kültür seviyesini ifade eden çok sesli bir müzik türüdür.

klasik-müzik-grubu-kiralama-izmir

Klasik müzik sırasıyla Rönesans, barok, klasik, romantik ve modern dönem olmak üzere 5 döneme ayrılır. Klasik müzik grupları 2 kişilik duo, 3 kişilik trio, 4 kişilik quartet gruplar halinde veya daha fazla müzisyenin bulunduğu gruplarla performans gösterebilirler. Klasik müzikte yaylılardan keman, çello, viyola ve kontrbas, üflemelilerden flüt, klarnet ve trompetle birlikte timpani, zil ve trampet gibi vurmalı enstrümanlar da yer alabilir.

Klasik müzik grubu kiralayarak davetlilerinize şık bir müzik şöleni verebilirsiniz.

Açılış, toplantı, yemek, lansman ve çeşitli kutlamalarınızda klasik müzik grubu kiralayarak çevrenizde fark edilecek bir etki bırakabilirsiniz. İstediğiniz enstrüman, repertuar ve müzisyen sayısından oluşan her biri tecrübeli ve konservatuar eğitimli müzisyenlerimizden oluşan bir klasik müzik grubu kiralamak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip yer ve zaman gibi gerekli ayrıntıları belirttikten sonra dilediğiniz klasik müzik grubunu kiralamak.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333