Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

İlginç Düğün Fikirleri

düğün organizasyon

Siz de “herkesinki gibi bir düğün” istemiyorsanız tam olarak ihtiyacınız olan yazıya geldiniz. Bu yazımızda sizlere diğer düğünlerden farklı bir düğüne sahip olmanız için yardımcı olacağız.

 

Düğününüzü Kendinize Göre Uyarlayın

  • Öncelikle düğün davetlilerinin, sizinle beraber olan fotoğraflarını veya videolarını e-mail adresinize atmalarını rica edin. Bu sayede düğün girişini o fotoğraflarla süsleyip konuklarınızı şaşırtabilir, aynı zamanda da onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.
  • Düğününüzde yemek vermeyi düşünüyorsanız menüde hem kendinizin hem de eşinizin memleketinden yemeklere ağırlık verin ki konuklarınız da sizin kültürünüzdeki yemekleri tadıp bu kültürlerle bütünleşebilsinler.
  • Herhangi bir nedenden dolayı o mutlu gününüzde sizinle olamayan arkadaşlarınız için kadeh kaldırın. Onların da varlığını herkese hissettirin.
  • Düğün girişinde veya çıkışında bir anı defteri bırakın ve konuklarınızın düşüncelerini alın.
  • Düğününüzde playbacktense canlı müziğin bulunmasına önem gösterin.

 

Ben Bunların Hepsiyle Başa Çıkamam

Diyorsanız da biz sizin için buradayız. Düğünler ya da diğer toplu ve bireysel etkinlikler için müzik organizasyonumuz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Karşılama grubu veya düğün müzik grubu olarak da düğünlerinizde yer alabiliriz. Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333