Organizasyonlarınız için her şey tamam, müziği hallettiniz fakat sıra geldi ses sistemi kiralamaya, İzmir’de ses sistemleri arıyorsunuz ve İzmir’de ses sistemi kiralama fiyatlarını da merak ediyorsunuz, profesyonel bir ses sistemi kiralamak istiyorsunuz o halde doğru adrestesiniz. İzmir’in uygun fiyatlı ve kaliteli ses sistemi kiralama adresi “Erturgut Organizasyon”.

Önce sizin ses sistemi ve ışık sistemi konusunda beklentilerinizi dinliyor, talep ederseniz daha sonra ses sistemi kiralamak istediğiniz mekan için keşif yapıyor ve size yeterli olacak en uygun ses sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Ses sistemi kiralamak istediğinizde size ihtiyacınız olandan fazlasını değil tam olarak ihtiyacınız olan ses sistemini temin ediyoruz!

İzmir’deki ses sistemi kiralama firmaları bazen ihtiyaçlarınızı tam olarak dinlemediği için, size gerekenden çok daha fazlasını temin edip, yüksek fiyatlara gereksiz ses sistemleri kiralıyor, burada hata hem ses sistemi kiralayan firmanın hem de ses sistemi kiralamak isteyen kişinin oluyor, çünkü

İzmir’de ses sistemleri kiralama firmalarını arayıp kiralık ses sistemi fiyatlarını öğrenebilir, günlük kiralık ses sistemi temin edebileceğiniz gibi, uzun süreli kiralama da gerçekleştirebilirsiniz. İzmir’de kiralık ses sistemi arıyorsanız kesinlikle bizden fiyat almanızı öneririz.

İzmir ses sistemi kiralama olarak fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

ses-sistemi-kiralama-izmir

Özel günlerinize müzik gruplarıyla renk katmak istiyorsunuz, bu konuda iyi bir müzik grubuyla çalışmayı tercih ediyor ve özel günlerinizi daha kaliteli şekilde geçirmek istiyorsunuz. Tercih ettiğiniz grup iyi fakat ses sistemi kötüyse müzik organizasyonu konusunda hüsran yaşayabilirsiniz. Bu sebeple profesyonel ses sistemi kiralama hizmetlerini tercih etmelisiniz.


İyi bir müzik grubu tercih etmek kadar iyi bir ses sistemi de tercih etmek önemlidir.

Festival, konser, açılış, karşılama, düğün organizasyonu, kına gecesi, doğum günü organizasyonu, after party, gibi müzik organizasyonu olan etkinlikleriniz için en uygun fiyatlı ses sistemi kiralama hizmetini bizden alabilirsiniz. Ayrıca müzik organizasyonlarınızın yanı sıra basın açıklaması, seminer, toplantı, miting, mezuniyet, kurumsal etkinlik ve çeşitli davetler gibi organizasyonlarınızda da ses sistemi kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ses sistemi seçerken nelere dikkat etmeli?

İhtiyacınızdan fazlası olan ses sistemlerini kiralayarak boşuna fazla para harcamaktansa, konusunda uzman ses sistemi ekibimizin önerdiği hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ses sistemlerini ve ışık sistemlerini açık alanlar veya kapalı alanlar için kiralayarak müzik organizasyonlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kiraladığımız ses sistemleri arasında bir çok marka ve model mevcuttur, sunduğumuz yüksek ses sistemi çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun ses sistemi kiralama fiyatlarıyla hizmetiverebilmekteyiz.


Sadece bir konuşmacının yer alacağı ses sistemi ihtiyacı ile, bir DJ’in yer alacağı veya 5-6 kişilik bir orkestranın yer alacağı ses sistemi kiralama ihtiyacı birbirinden farklıdır. Bu sebeple uzman ses sistemi kiralama ekibimiz sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyerek en doğru planlamayı yaparak size en uygun, sesi homojen şekilde etkinlik alanına yayacak ses sistemi kiralama hizmetini vermektedir.

Türkiye’nin her hangi bir noktasında veya İzmir’de ses sistemi kiralamak istediğiniz zaman öncelikle sizden tüm ayrıntıları alıyor, mekanla ilgili, büyüklüğü ile ilgili, açık alan ya da kapalı alan oluşuyla ilgili fiziksel bilgileri alıp keşif çalışması yapıyoruz. Bugüne kadar ses sistemi kiralama İzmir alanında bir çok firmaya hizmet vermenin yanı sıra bireysel organizasyonlarda da başarıyla çalışmalarımızı gerçekleştirdik.

ses-sistemi-kiralamaSes sistemi kiralama ve ışık sistemi kiralama hizmeti almak istiyorsanız bize telefon yoluyla veya mail yoluyla ulaşabilir isterseniz whatsapp üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Ses sistemi kiralama fiyatları ne kadar?

Ses sistemi kiralama fiyatlarımız, ses sisteminin kurulumu, taşıma ve ulaşım bedeli dahil verilmekte ve anahar teslim
bir ses sistemi kiralama hizmeti sunulmaktadır. İzmir’de ses sistemi kiralama vermenin yanı sıra, ege bölgesinin farklı noktalarında gerçekleşecek organizasyonlar için de ses sistemi kiralama hizmeti sunmaktayız.

Ses sistemi kiralama fiyatları da kiralanacak olan ses sisteminin büyüklüğüne, kurulacak alanın açık ya da kapalı olmasına göre değişiklik göstermektedir. Ses sistemi kiralama fiyatlarını öğrenmek için bize mail, telefon ya da whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz.

Amfi, mikser, hoparlör, telsiz mikrofon, yaka mikrofonu, kürsü mikrofonu, ses sistemi kiralama hizmeti dışında aşağıdaki hizmetleri de en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde almanız mümkündür.

– Simultane Çeviri Sistemleri Kiralama
– Projeksiyon Kiralama
Organizasyonlar sırasında yüksek kalitede çözünürlükte projeksiyon cihazlarını farklı ve çeşitli lenslerle istediğiniz uzaklıktan ve istediğiniz büyüklükte perdelere yansıtabilme imkanını projeksiyon kiralama hizmetiyle vermekteyiz.
– Sahne – Podyum – Dekor Kiralama
Düzenlenecek organizasyonun içeriğine göre açık alanlar veya kapalı alanlar için tam donanımlı sahne, podyum ve ses-sistemi-kiralama-izmirdekor kiralama, tasarım ve uygulama hizmeti.

İzmir Karşıyaka’da ses sistemi kiralama hizmeti veren organizasyon firmamızın Alsancak, Bornova, Buca, Hatay gibi çeşitli noktalarda da şubeleri bulunmakta ve 2007 yılından beri kendi alanında aktif olarak hizmet vermektedir.

Kulaklarınız müzik ziyafetiyle buluşurken, muhteşem ışık şöleni ile gözleriniz kamaşacak. Hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın.

Erturgut Organizasyon Ses Sistemi Kiralama Hizmetleri yüksek standartlara sahip tedarikçiler, operatörler ve tasarımcılardan oluşan iş ağı ile önerilen bütçeye en iyi en akılcı çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.Bu yüzden gerçekleştireceğiniz organizasyonda ses ve ışık için kullanılacak bütün ekipmanlar 1.sınıf ses ve ışık sistemlerinden oluşmaktadır.Zira bu sistemlerin iyi olmaması durumunda görsel ve duyumsal olarak gerçekleştirilen show da büyük aksaklıklar meydana gelmektedir.Ses ve ışık hizmeti sağlarken en önemli şeylerden biri de mekan faktörüdür.Ses sistemi bu alanın genişliğine,sesin dağılma alanına göre ve gerçekleşecek performansa bağlı olarak seçilmektedir.Organizasyonununuz için yeterli olacak sistemlerle alakalı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

En Kaliteli Hizmeti En Hesaplı Şekilde Almak İçin İzmir’de Ses Sistemi Kiralama

Organizasyonunuzda yaş ortalaması daha genç kesimden oluşuyorsa,resmiyet benden uzak olsun diyorsanız ve ruhunuz hala gençse çılgınca eğlenmek istiyorsanız dj tam size göre!.Düzgün aranje edilmiş parçalarla dans etmek yorulacaksınız.Eğer ki davetlileriniz elektronik müzikten hoşlanıyorsa şüphesiz ki dj seçeneğini seçmelisiniz.