Temiz hava, bol bol oksijen ve eğlence, firmalar için dinlenmenin ve motivasyonu arttırmanın en iyi yollarından biri olan piknik organizasyonları için yönetici ve çalışanları bir araya getirerek iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz.Ülkemizde alanında yükselmiş markalaşmış birçok firma , çalışanlarına takım ruhunu aşılamak,grup çalışmasını arttırmak amaçlı şirket pikniği düzenlemektedir.

Kurumsal piknik firma çalışanlarını ve ailelerinin bir araya gelerek birbirleriyle sağlıklı ilişkiler kurmasını hedefler. Piknik deki bu etkileşim esnasında firma çalışanlarının ve ailelerinin eğlenceli etkinlikler ile rekabet ortamı yaşaması onların kaynaşması ve iyi iletişim kurmaları için önemlidir.

Kurum çalışanları tüm yıl boyunca üzerlerindeki gerilimi , stresi Piknik Alanın daki doğal güzellikler , sunulan lezzetli Piknik Yemekleri , her yaşa yönelik animasyon aktiviteleri , şişme oyunlar , şişme balonlar , palyaçolar ,kostüm karakterli animatörler , karnaval yiyecekleri , orkestra ve DJ eşliğinde organizasyon süresi yapılan müzik ile atabilmelerini ve eğlenceli dakikalar yaşatmayı hedeflemektir.

Etkinlik alanındaki şişme oyunlar , takım çalışması oyunları , perküsyon atölyesi , fotoğraf atölyesi , dans atölyesi , kahve falı , tarot falı gibi farklı konseptlerle size hizmet vermekteyiz.

Piknik Organizasyonu için verilebilecek hizmetler;
* Piknik Animasyonu,
* Şişme Oyun Parkları,
* Piknik Oyun ve Yarışmaları,
* Catering,
* Ses Sistemleri ve Müzik Hizmetleri,
* Turnuvalar,
* Doğa Yürüyüşleri,
Bunlar dışında piknik organizasyonu için düşündüğünüz hizmetler ve diğer ayrıntılarımız için bizimle iletişime geçiniz.