İzmir’de palyaço kiralama fiyatlarını araştırıyor, izmir’de palyaço organizasyonu düşünüyorsunuz, kiralık palyaço izmir gibi aramalarla istediğiniz en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmete ulaşmaya çalışıyorsunuz, o durumda en doğru yerdesiniz.

Palyaço kiralama servisimizle gülmekten katılacağınız anlar yaşatıyoruz. En özel anlarınızda sizi, sevdiklerinizi ve çocuklarınızı güldürmek için buradayız.palyaço-kiralama-izmir

Palyaço kiralama hizmetimiz profesyonel ve eğitimli palyaçolardan oluşmaktadır. Palyaçolarımız organizasyon çeşitlerine göre eğitim almaktadır. Eğitim süreleri ortalama olarak 2.5 ay sürmektedir. Bu sırada palyaçolar aldıkların eğitimden dolayı yüz boyama,sosis balon,balon süsleme ve müzik yönetimi gibi konularda tecrübe ve bilgi sahibi olurlar.

Palyaçoların genel olarak tercih edildikleri alanlar:
+ Sünnet düğünü organizasyonu
+ Evlilik teklifi organizasyonu
+ Doğum günü organizasyonu
+ Parti organizasyonları
+ Açılış organizasyonları gibi alanlardır.

Gerçekleştireceğiniz organizasyonla alakalı palyaçolarınızın kıyafetlerini seçebilme seçeneği de sunulmaktadır.

İstediğiniz konsept doğrultusunda gerçekleşecek gösteri için tam anlamıyla size görsel bir şölen hazırlıyoruz. Davetlilerinizi eğlendirmek için ve motive etmek için farklı birşeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Palyaço Kiralamanın İzmir’deki Adresi

Sosis Balondan Şekil Yapma
Yüz Boyama
Müzik Yönetimi
Dans
Oyun
Balon Süsleme
Animatörler
Sihirbaz ve Jonglör Gösterileri
Yüz Boyama Aktiviteleri
Dans Şovları
İlginç Gösteriler
Pandomim
Sahne Animasyonları
Tiyatro Gösterileri
Çocuk Tiyatrosu
Havai Fişek Gösterileri
Konfeti Şov
Lazer Gösterisi
Kukla Gösterisi
Modern ve Folklor Dans Grupları
Ateşbaz
Bisiklet Gösterisi
İp Cambazı
Tahta Bacak

Kostüm Kiralama Hizmeti ve Kostümlü Hediye Servisi

Katılacağınız organizasyonlarda farklı kıyafetlerle ilgi mi çekmek istiyorsunuz?

Etkinliğinize uygun renk seçimimizle ve tasarımlarımızla organizasyonunuza farklılık katmak profesyonel ve amatör kostüm ihtiyaclarınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.dekor, aksesuar ve teknik hizmet gibi konularda da profesyonel anlamda ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Kişiye özel kostüm tasarımı , yıl sonu gösteri kıyafetleri , dans kostümleri kiralaması , sahne tasarımı ve realizasyonu alanlarında müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

İzmir’de Kostüm Kiralamada En Fazla Çeşiti Bizde Bulabilirsiniz.

Tiyatro Kostümleri Kiralama
Başlık ve Ayakkabı Kiralam
Maskot Kiralama
Animasyon Kostümleri Kiralama
Plastik Makyaj
Led Işıklı Kostüm Kiralama
Bayan Kostümleri
Erkek Kostümleri
Palyaço Kostümleri
Cadılar Bayramı Kostümleri
Yılbaşı – Noel Kostümleri
Yöresel Kostümler
Hayvan Kostümleri
Film Kahramanları Kostümleri
Ülke Kostümleri
Meslek Kostümleri

Kostümlü Hediye Servisi

Sevginizi iletmenizde fark yaratmak istiyorsanız kostümlü hediye servisimizden yararlanabilirsiniz. İsteklerinizle hayal gücümüzü birleştiriyor, ortaya mükemmel olanı çıkartıyoruz.

Yılbaşı, Doğumgünü, Evlilik Yıldönümü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize kendisini özel hissettirmek için farklı birşey arıyorsanız bu tam size göre.!

Kapıyı açtığınızda karşınızda güler yüzlü,sevimli mi sevimli,eğlenceli bir o kadar da neşeli bir Noel Baba, Noel Anne ya da farklı kostümde bir palyaço çıkıyor(kostüm tercihi mevcuttur).

Size sevdiğiniz kişiden babanızdan, annenizden, eşinizden bir hediye getiriyor.Ne hissedersiniz? Şimdiden yüzünüzdeki gülümsemeyi görür gibiyiz. Siz de sevdiklerinize farklı bir hava yaşatmak ve bunu profesyonel anlamda yapmayı düşünüyorsanız sadece özel günleri beklemeyin sevdiklerinizle beraber geçirdiğiniz her an özel. Hadi durmayın bizi arayın.!

Jonglör Kiralama İzmir

Jonglörlerin çalışma alanları;Açılışlar, fuarlar, festivaller, şenlikler, düğünler, şirket organizasyonları vb. gibi oluşumlardır.

Jonglör çeşitleri: Jonglörlüğün, top çevirme (ball juggling), lobut çevirme (club juggling), ipe bağlı agirlik çevirme (poi) ve bir ipte makara yonlendirme (devil stick) gibi çeşitleri bulunur.

Sokaklardan sahnelere uzanan bu estetik gösteri ateş ve ışık kullanımıyla aydınlatılıp,zenginleştirilebilir.Jonglörlük aslında bedenimizin ve beynimizin her iki yarısınıda aynı anda kullanmayı öğretir.Bu konu hakkında sadece profesyonel ekiplerle çalışmanız önerilir.Kesinlikle kolay bir iş olmayıp beyin ve bedenin aynı anda koordinasyonunu gerektir.Profesyonel Ekibimizle sizi eğlendirmeye hazırız. Profesyonel illüzyonistlerimiz birbirinden ilginç numaralar, espriler ve hoş nüktelerle süslediği illüzyon showlarıyla sizi büyüleyecek.İllüzyon gösterisi dolu dolu 30 dk. sürmektedir

Sizde bu güzel etkinlikle gösterilerinizi,etkinliklerini süslemek isterseniz unutulmaz bir showa tanıklık edeceğinizi garanti ederiz. Eğlenceyi garanti ediyoruz.