Gösterişli ve İlgi Çekici Süsleme Organizasyonu Hizmetleri

Aklınızda keyifli bir organizasyon var ve bunun için balon süsleme izmir, masa sandalye süsleme izmir, masa giydirme izmir gibi kelimeleri aratıyor ve kendinize uygun kaliteli bir organizasyon firması arıyorsunuz, o zaman doğru adrestesiniz.süsleme-izmir

Özel günlerinizi daha gösterişli, daha görkemli hale getirecek süsleme hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız.

Geniş bir ekipman yelpazesiyle, titizlikle ve planlı şekilde çalışarak gerçekleştirdiğimiz süsleme hizmetlerini belirlenen organizasyon alanlarına en başarılı şekilde uygulamaktayız.

Aşağıdaki süsleme hizmetlerini, kalite ve uygun fiyatı bir araya getirerek profesyonel olarak vermekteyiz.

Düğün Süslemesi
Açılış Süslemesi
Yılbaşı Süslemesi ve Yılbaşı Işıklandırması
Sünnet Düğünü Süslemesi
Balon Süsleme
Fuar Alanı Süsleme
Doğum Günü Süslemesi
Bebek Doğum Odası Süslemesi
Sevgililer Günü Süslemesi
Evlilik Teklifi Süslemesi
Piknik Süslemesi
Bayrak Süslemeleri
Mağaza Süslemeleri

Süsleme çalışmalarımıza başlamadan önce aklınızdakileri sizden dinliyor, ihtiyaçlarınızı belirliyor ve ihtiyaçlarınızı hayal gücümüzle birleştirip en iyi süsleme hizmetini sunuyor ve hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

İlgi çekici ve göz alıcı süsleme fikirlerimiz, kullandığımız süsleme malzemelerimizle süsleme organizasyonu şirketleri arasında farkımızı siz de görebilirsiniz.

Süsleme organizasyon fiyatları ne kadar?

Mekan süsleme fiyatlarımız süslenecek alanın büyüklüğü ve süslemede kullanılacak ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Süslemeyle ilgili detaylı fiyat teklifi için bizi arayabilir veya mail yoluyla ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Açılış Organizasyon Hizmetleri

Balon Süsleme, açılış palyaçosu, dansçılar,  ses sistemi kiralama, müzik grubu ve DJ temini, anonslar için sunucu kiralama, ikram ve catering hizmetleri başta olmak üzere, açılış organizasyonu için gerekli tüm hizmetlerin anahtar teslim olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Açılış  Organizasyonu İçin Balon Süslemesi
Açılış organizasyonlarınızda balon süslemeleri ile müşterilerinize kendinizi farkettirebilir, şık bir düzenleme ile açılışınızı görsel açıdan daha güçlü kılarak iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Kişilerin ilgisini çekip açılışınıza olan talebi arttırabilirsiniz. Balon süsleme hizmetini farkeden kişiler bu manzarayla karşılaşınca zihninde ki bir manzarayla bu süslemeyi bağdaştırır.

Örneklemek gerekir ise boş bir yer süslenmiş işe kişiler burada büyük bir etkinlik olacağı izlenimine kapılır, eğer süslenilen alan bir kafe veya bir konut ise bunu gören insanlar burada bir parti olduğu izlenimine kapılırlar.

Bununla birlikte hem algı da seçicilik hem de istenilen format yakalanmış olur .Bunun yanısıra konsepte uygun figür ve renk uygulanması da çok önemlidir. Bir açılış organizasyonunun dikkat çekici olması için sürekli aynı figürler ve renkler kullanılmamalıdır. Bunun için firmamız kişiyle iletişime geçerek uygun konsepti belirler ve bu konsepte uygun figür ve renk seçenekleri kişilerin hizmetine sunar.

Açılış Organizasyonu İçin Palyaço Kiralama
Açılış palyaçosu ile müşterilerin ve izleyenlerin sadece dışarıdan bakmasını değil içeri girerek ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgili daha ayrıntılı bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için palyaçolarımız işini profesyonel anlamda yapan kişilerden seçilmiştir.

Açılış organizasyonunda palyaçonun müşterilerin dikkatini çekip ürünlerinizi incelemesini sağlamak için taşıması gereken bazı özellikler vardır.Bunlar diksiyon düzgünlüğü,ilginç kıyafetler,müzik eşliğinde dans,ve düzgün iletişim olarak sıralanabilir.Satışlarınızı arttırmak,ürünlerinizi tanıtmak ve çocuklarla ilgili konseptlerle ilgili palyaço hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Açılış Organizasyonunda Broşür Dağıtımı
Açılış organizasyonlarınızda broşürlerinizin dağıtımı yapılarak kişilere kendi hakkınızda bilgi verebilirsiniz. Ses sistemi kurulumu yapılarak, Broşürler firmanınızın kalitesini ortaya koyacak ve sizi tanımayan birinde ilk izlenimi bırakacak olan materyallerdir. Organizasyon firmamız bünyesinde bulunan, deneyimli tasarımcılar tarafından broşür tasarım hizmetleri de verilmektedir. Broşür dağıtan kişilerin iletişimi,diksiyon düzgünlüğü hem firmanız açısından hem de kişilerin aklında bırakacağı etkiden dolayı çok önemlidir.

Açılış Organizasyonunda DJ ve Müzik Grubu
DJ veya müzik grubu temini ile çevrede bulunan insanlara sesinizi duyurarak dikkati firmanızın üzerine çekebilirsiniz .Dj hem konsepete uygun bir playlist yapmalı hem de çevrenin özelliklerine,karakterine uygun bir müzik yapmalıdır.Bu sayede firmanız hakkında ilk izleniminizi olumlu yönde oluşturabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin Sunucu Kiralama
Anons yapacak sunucu ile ürünlerinizi, hizmetlerinizi, kampanyalarınızı, fiyatlarınızı müşterilerinize duyurabilir ve bilgilenmelerini sağlayabilirsiniz.

Açılış Organizasyonu İçin Stand Temini
Stand başında duracak deniyimli ekip ve ekipmanlarla müşterilerinizi memnun etmek adına onlara ikram hizmetinde bulunabilirsiniz. Stand başında duracak deneyimli ekip hem sattığı ürünler hakkında detaylı şekilde bilgilendirilir hem de sattığı ürünü nasıl pazarlayacağı konusunda firmamızdan teknik destek alır.

Düğün Organizasyonu Hizmeti

Bu güzel ve unutulmayacak günde, sizin için tüm ayrıntıları düşünüyor, organizasyonu hayal gücümüzle birleştiriyor ve bütün planlamalarını biz yapıyoruz! Sizi de bu güzel gününüzde, bu stresli işlerden kurtarıyoruz.Bu unutulmaz anları sizin için daha özel kılmayı hedefliyoruz.

Merak etmeyin sadece arkanıza yaslanın ve çevrenizdekilerle beraber bu anlarınızın keyfini çıkarın gerisini biz sizin için hallediyoruz! Profesyonel ekibimizle düğün Tasarımı, müzik organizasyonu, süsleme, alan belirleme ve bu alanların detaylarıyla alakalı profesyonel çözümler ve düşüncelerinize en doğru konsept için bizler sizin yanınızdayız.!

Düğün organizasyonu için aşağıdaki hizmetlerin tamamını veriyoruz, istediğiniz düğün organizasyon paketini birlikte hazırlıyor ve sizin için unutulmaz bir düğün organizasyonu hazırlıyoruz.

Düğünün yapılacak olduğu yerin belirlenmesi
Davetiye tasarımı ve davetiyelerin basılması
Davetli listesinin belirlenmesi
Nikah memurunun ayarlanması
Gelin ve damat için gelinlik ve damatlık seçimi
Kuaförün seçimi
Düğün günü için sabahtan düğün sonuna kadar fotoğraf ve kamera çekimlerinin ayarlanması
Gelin arabasının temin edilmesi ve gelin arabasının süslenmesi
Masa ve sandalyelerin süslenmesi
Masa üstünde kullanılacak olan şamdanların belirlenmesi
Düğün mekanının ve belirlenen yerlerin süslenmesi
Gelin Masasının süslenmesi
Volkan ve konfeti showları
Havai fişek gösterileri
Menünün belirlenmesi
İstediğiniz tarzda müzik grubunun temini ve repertuar seçimi

Doğum Odası Süsleme Hizmeti

Doğumunuzu İzmir’de bir hastanede yapmayı planlıyorsanız, yeni doğan bebek odası organizasyonlarını araştırmaya başladınız demektir. Şayet İzmir’de doğum yapacağınız hastanenin odasını renklendirip süslemek isterseniz veya bebek ürünlerimizden hayalinizdekileri yaptırıp almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bebeğinize dünyaya hoş geldin demenin en güzel yollarından biri doğum odası süslemeleri! Bu özel gününüzde size yardımcı olmak, ve doğum odası süslemelerimizle sizi gülümsetmek isteriz.

Belki ilk bebeğinize belki de 3. 4. bebeğinize hamilesiniz ancak son evreye yaklaştıysanız aklınızda hastane odam nasıl olmalı nasıl bir konsept uygulamalıyım gibi sorular aklınız kurcalamaya başlamış demektir.

Aslında doğum odası süsleme konsepti 2000li yılların başında çıkan bir kavram.Bundan öncesi kapı süsleme ve geleneksel olarak misafirlere hediye dağıtımıyla gerçekleşen olay doğum odası süslemeyle artık tam anlamıyla bir parti olarak gerçekleşiyor ve bebeğinizle yaşadığınız anları unutulmaz konseptiyle güzelleştiriyor.

Doğum odası süsleme organizasyonu çalışmalarını doğru ve disiplinli yapan şirketlerin varlığı ile organizasyonunuzun her dakikasını sizin için unutulmaz kılar.Siz sadece bize hayallerinizi söyleyin gerisini bize bırakın.Bu özel gününüz de, doğum odası süsleme organizasyonumuzla unutulmayacak sizin için özel ve güzel bir konsept hazırlayacağımızdan kuşkunuz olmasın.Gelin size ve bebeğinize ilk günlerinde harika bir dekor ve manzara sunalım. Bunun için bize ulaşmanız yeter.

Baby Shower Parti Hizmetlerimiz

Anne adayları için en heyecanlı kutlamadır bu organizasyonlardır şüphesiz. Pastadan ikramlara ve gelen misafirlere verilecek hediyelere kadar her şey düşünülmelidir.

Bebeğin Cinsiyetini Öğrenme Partisi

Doktordan doğacak bebeğin cinsiyetini açıklamaması ve bir zarf içinde paylaşması istenir ve yapılan parti sonunda anne baba da dahil olmak üzere bebeğin cinsiyeti açıklanır.

Mevlüt Organizasyonları

Seçilen mekana ve misafir sayısına özel düzenlenen mevlüt ve dua organizasyonudur.Diş buğdayı ve doğum günü partisi de diğer organizasyon çeşitlerimizdir.

Ayrıca doğum odası süslemesi dışında doğumuna tanıklık ettiğimiz bebeklerin 1.,2.,3. Yaş günlerinde de verdiğimiz doğum günü organizasyonlarıyla hizmetinizdeyiz.

Yıbaşı Süsleme Organizasyon Hizmeti

Yılbaşı denildiğinde sizin de aklınıza unutulmaz yılbaşı süslemeleri ve eğlenceli yıl başı programları gelmiyor mu? Siz de yılbaşı süslemesini profesyonel bir şirkete yaptırıp, yılbaşı organizasyonunuzun keyfini sürmek istemez misiniz?

Sevdiklerinizle beraber yeni bir yıla girerken, ışıl ışıl bir ortamda size keyifli anlar vaat ediyoruz.

Sadece iş yerinizi değil talep ederseniz, yılbaşı ağaçlarınızı,odanızı,evinizi keyifle ve yılbaşına uygun bir konseptle süslüyoruz. Süslemelerimiz içerisinde ışık süsleme,maket süsleme,balon süsleme hizmeti,heykel süsleme hizmeti bulunmaktadır.

Yılda sadece bir kere olan bu özel günü sevdiklerinizle birlikte günün anlam ve önemine uygun olarak geçirmek istiyorsanız bizi tercih edin.Sizlere özel olarak tasarladığımız objelerimizle size harika bir yılbaşı yaşatmayı amaçlıyoruz.

Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, yılbaşı süsleme hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Yıl başı süslemesi dışında isterseniz catering hizmeti, müzik grubu temini, ses sistemi kiralama hizmeti, dans grubu temini ve çok daha fazlasını da sunuyor ve baştan aşağıya planlanmış bir yıl başı organizasyonu sunuyoruz.

Parti Organizasyonu

Partileri renklendirmeyi seviyoruz.  Sizde partilerinizde ve eğlencelerinizde sadece güzel dakikalar geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Siz isteyin biz süsleyelim, biz eğlendirelim…

Sevdiklerinizle beraber delice eğlenmek ve unutulmaz bir parti geçirmek istiyorsanız organizasyonunuza uygun playlistlere sahip DJlerimizle sizleri çılgınlar gibi dans ettirmeye hazırız. Uygun mekan süslemeleriyle bu eğlenceli organizasyonu görsel olarakta tam bir şölene çeviriyor ve bu özel anları sizin için unutulmaz kılıyoruz. Partinize uygun dj-orkestra ses-ışık sistemleri animatörler ve özel gösteriler sağlamak bizim işimiz. Siz de profesyonel anlamda yardım almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Piknik Organizasyonu

Temiz hava, bol bol oksijen ve eğlence, firmalar için dinlenmenin ve motivasyonu arttırmanın en iyi yollarından biri olan piknik organizasyonları için yönetici ve çalışanları bir araya getirerek iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz.Ülkemizde alanında yükselmiş markalaşmış birçok firma , çalışanlarına takım ruhunu aşılamak,grup çalışmasını arttırmak amaçlı şirket pikniği düzenlemektedir.

Kurumsal piknik firma çalışanlarını ve ailelerinin bir araya gelerek birbirleriyle sağlıklı ilişkiler kurmasını hedefler. Piknik deki bu etkileşim esnasında firma çalışanlarının ve ailelerinin eğlenceli etkinlikler ile rekabet ortamı yaşaması onların kaynaşması ve iyi iletişim kurmaları için önemlidir.

Kurum çalışanları tüm yıl boyunca üzerlerindeki gerilimi , stresi Piknik Alanın daki doğal güzellikler , sunulan lezzetli Piknik Yemekleri , her yaşa yönelik animasyon aktiviteleri , şişme oyunlar , şişme balonlar , palyaçolar ,kostüm karakterli animatörler , karnaval yiyecekleri , orkestra ve DJ eşliğinde organizasyon süresi yapılan müzik ile atabilmelerini ve eğlenceli dakikalar yaşatmayı hedeflemektir.

Etkinlik alanındaki şişme oyunlar , takım çalışması oyunları , perküsyon atölyesi , fotoğraf atölyesi , dans atölyesi , kahve falı , tarot falı gibi farklı konseptlerle size hizmet vermekteyiz.

Piknik Organizasyonu için verilebilecek hizmetler;

Piknik animasyonu, yarışmalar ve oyunlar, şişme oyun parkı kiralama hizmetleri, piknik için catering, ses sistemi ve müzik grubu kiralama, çeşitli turnuvalar, doğa yürüyüşleri.
Çocuk Doğum Günü Organizasyonu

Çocuğunuz yeni yaşına girerken unutulmayacak bir doğum günü yaşatmaya ne dersiniz?

Doğum günü organizasyonumuzla size en mutlu ve en güzel anları yaşatmak için hizmetinizdeyiz.

Doğum günü partisi organizasyonu ile renkli animasyon ve süsleme hizmetleri, animatör, palyaço ve kostümlü karakterleri sizlerle buluşturuyoruz.Ekibimiz bu özel gününüzü unutulmaz kılmak için gerekli tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Palyaçolarımızda sosis balon,yüz boyama,makyaj gibi faaliyetler bulunmaktadır.Bu uygulamaların hepsi eğitimli ve profesyonel kişilerle yapılmaktadır.Hem görsellik hem kişi sağlığı açısından etkinliklerimizde 1.sınıf malzemeler tercih edilmektedir.

Süsleme hizmetimize dahil olan ışık,balon süsleme hizmetimiz tamamen konsepte uygun renklerle ve kombinasyonlarla teknik planlama ile yapılmaktadır.

Kıyafetli Animatörlerimiz farklı konseptteki kıyafetleri (yeniçeri,çizgi dizi karakterleri,sevimli hayvanlar vb.) ve konseptlerine uygun dans ve oyunlarıyla size kendinizi farklı hissettirecek bir ambians yaşatıp doğum günü organizasyonunuza renk katacaklar.

Masa ve sandalyelerinize farklı konseptlerle hayat veriyoruz. Davet ve törenlerinizde olmazsa olmazlardan olan masa ve sandalyelerinizi bizim ellerimize bırakın.

Masa Sandalye Giydirme Ve Masa Sandalye Süsleme işlerinizi uzman ekibimizle beraber profesyonelce tasarlamakta ve bunu konseptinize en uygun şekilde,sizinde fikrinizi alarak uygulamaktayız.Unutmayın ki ilk bakış yapılan organizasyon için bir fikir bu bakışı sizin için profesyonel anlamda inceleyip size uygun çözümler üretmekteyiz.Kır düğünü,Balo salonu,Plaj düğünü mekan neresi olursa olsun her konsepte uygun seçeneklerimizle sizin aklınızdakine en yakın seçeneği değerlendirip bunun uygulanmasını sağlamak için buradayız.Siz mekanı belirleyin biz gelip alanı inceleyelim uygun konsept seçeneklerini belirleyim siz en uygununu seçin bizde tercihinize göre yardımcı olalım.

Masa Sandalye Süsleme ve Balon Süsleme Hizmetleri

Farklı süsleme tarzlarımız, yaratıcı fikirlerimiz ile sizi başka dünyalara götürüyoruz. İş yeri açılışlarında, mağaza süslemeleri hizmetleri için bizimle iletişime geçin, farkı yaşayın.Gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, iç ve dış mekan önerilerimiz ile hizmetinizde olup, konsept süsleme örneklerimiz ile organizasyonunuzu büyülü bir atmosfere dönüştürüyoruz…

Süsleme Organizasyonu ve profesyonel süsleme hizmetleri, Konsept süslemeler, Alışveriş Merkezi Süsleme, Işık süsleme ve çeşitli özel tasarımlarda ışıklı süslemeler, Düğün süsleme, Çiçek süsleme, Sünnet süsleme, Masa süsleme, Kokteyl süsleme, Davet süsleme, Düğün masa süslemeleri, Kumaş süsleme, Tül süsleme, Fuar stand süsleme, Bebek odası ve doğum odası süsleme, Parti süsleme, Yılbaşı süsleme, Süsleme firmaları arasındaki tasarım, kalite ve fiyat farkını görmek için bizimle irtibata geçmenizi öneririz. Düğün ve davetler için masa sandalye süsleme hizmetleri, Düğün masa süsleme, Sandalyelerin ve masaların giydirilmesi, Nikah masası süsleme, Alan süslemesi, Kumaş süsleme, Doğum odasının tül ve balonlarla süslenmesi, kapı çelengi ve tül süslemesi, çeşitli süsler, çikolata şeker sepeti, altın yastığı, beşiğin süslemesi, anı defteri, Masa sandalye giydirme. Düğün masa sandalye süsleme, kır düğünü süsleme, Balon süsleme. Düğün organizasyon süsleme, Süsleme organizasyonu için doğru adrestesiniz.

Davet ve törenlerde balon süslemenin görsel zenginliği arttırdığı ve renk kattığı yadsınamaz bir gerçektir. Vazgeçilmez bir ayrıntı olan balonlarla davet yada organizasyon ortamınıza farklı balon süsleme tekniklerimiz ile renk katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Balon süsleme de firmamız her organizasyonda müşteri memnuniyetinin olumlu olmasıs açısından mutlaka 1. sınıf malzeme kullanmaktadır.Balon süsleme sadece zincir balon olarak düşünülmemelidir.Balon süsleme organizasyonun konseptine,işlenmek anlatılmak istenen temaya bağlı olarak farklılık göstermektedir.Firmamızın balon süsleme organizasyonunda en çok önem verdiği prensip belirli kalıplara bağlı kalmamak,sadece düz balon kullanmamaktır.Unutulmamalıdır ki bir çok balon çeşidi(baskılı,folyovs.)ve birçok balon süsleme çeşidi mevcuttur.Sizde kendiniz için,firmanız için en doğru seçimi,en güzel konsepti bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Balon Süsleme İzmir – Masa Sandalye Süsleme İzmir

Her türlü etkinliğinizi balonları muhtelif şekillerde süsleyerek unutulmaz hatıralara dönüştürüyoruz. Hizmetlerimizi İzmir ve çevresi olmak üzere her mekanda ve ayrıca internet üzerinden de veriyoruz. 7/24 hizmet veren ekibimiz ve ekipmanımızla balon süsleme ve havai fişek gösterileri, konfeti atımları, şişme ürün grupları animasyonları müşteri memnuniyeti baz alınarak hizmet vermekteyiz. Çok mağazalı firmaların aynı gün içinde farklı şehirlerde bile olsa bütün mağazalarını süsleyebiliriz.

Türkiye Çapında Balon Süsleme Hizmeti
Türkiye’nin neresinde olursanız olun, İzmir merkezli firmamızın araçları hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve donanımlı ekibimizle yaz kış demeden hizmet vermekteyiz.

Uçan Balon Hizmeti
İzmir ve çevresinde isterseniz bizim şişirdiğimiz balonları Alsancak’tan teslim alın, isterseniz tüpümüzle gelip istediğiniz balonları helyumla biz şişirelim. Normalde 8-12 saat uçabilen balonlarla çok daha eğlenceli bir balon organizasyonu

Şişme Ürünlerimiz de Hizmetiniz de!
Şişme ürün gruplarımız içerisinde şişme dev palyaço, şişme dev fil, havayla dans eden adamlar yani fly tüpler, 3 farklı boyda şişme yol yakları, 10 çeşit oyun sunan şişme oyun parkurları, dev reklam panoları ve yakında eklenecek olan uçan kanatlı zeplin türleri de vardır.

Süsleme Organizasyonlarının İzmir’deki Adresi

Mekanlara Özel Balon Süslemeleri
İzmir Organizasyon olarak her mekana uygun olarak süsleme yapmaktayız.

Üçgen Bayrak ve Flama Süslemeleri
25 metre bayrak çıkan paketlerimizle tüm üçgen bayrakları üretmekteyiz. Baskılı bayraklarda 7 gün, baskısız üçgen bayraklarda tedarik süresi ortalama 4 gündür.