Jonglör, belirli bir sayıdaki nesneyi havaya atıp tutan, bu esnada en az bir adet nesnenin seyahat halinde (havada) olmasını sağlayan sahne sanatçısıdır.Top, lobut, halka, kumaş, sopa, ateş, ip gibi bir ya da daha çok objeyi havaya atıp tutarak, çeşitli beceriler sergilemek bir jonglörün işidir.

Jonglörlerin çalışma alanları;Açılışlar, fuarlar, festivaller, şenlikler, düğünler, şirket organizasyonları vb. gibi oluşumlardır.

Jonglör çeşitleri:Jonglörlüğün, top çevirme (ball juggling), lobut çevirme (club juggling), ipe bağlı agirlik çevirme (poi) ve bir ipte makara yonlendirme (devil stick) gibi çeşitleri bulunur.

Sokaklardan sahnelere uzanan bu estetik gösteri ateş ve ışık kullanımıyla aydınlatılıp,zenginleştirilebilir.Jonglörlük aslında bedenimizin ve beynimizin her iki yarısınıda aynı anda kullanmayı öğretir.Bu konu hakkında sadece profesyonel ekiplerle çalışmanız önerilir.Kesinlikle kolay bir iş olmayıp beyin ve bedenin aynı anda koordinasyonunu gerektir.Profesyonel Ekibimizle sizi eğlendirmeye hazırız.JONGLÖR profesyonel illüzyonistlerimiz birbirinden ilginç numaralar, espriler ve hoş nüktelerle süslediği illüzyon showlarıyla sizi büyüleyecek.İllüzyon gösterisi dolu dolu 30 dk. sürmektedir

Sizde bu güzel etkinlikle gösterilerinizi,etkinliklerini süslemek isterseniz unutulmaz bir showa tanıklık edeceğinizi garanti ederiz.Eğlenceyi garanti ediyoruz.

    Jonglör Kiralama İzmir – Jonglör Servisi İzmir