Bebeğinize dünyaya hoş geldin demenin en güzel yollarından biri doğum odası süslemeleri! Bu özel gününüzde size yardımcı olmak, ve doğum odası süslemelerimizle sizi gülümsetmek isteriz.

Belki ilk bebeğinize belki de 3. 4. bebeğinize hamilesiniz ancak son evreye yaklaştıysanız aklınızda hastane odam nasıl olmalı nasıl bir konsept uygulamalıyım gibi sorular aklınız kurcalamaya başlamış demektir.

Aslında doğum odası süsleme konsepti son 5 yıldır çıkan bir kavram.Bundan öncesi kapı süsleme ve geleneksel olarak misafirlere hediye dağıtımıyla gerçekleşen olay doğum odası süslemeyle artık tam anlamıyla bir parti olarak gerçekleşiyor ve bebeğinizle yaşadığınız anları unutulmaz konseptiyle güzelleştiriyor.

Doğum odası süsleme organizasyonu çalışmalarını doğru ve disiplinli yapan şirketlerin varlığı ile organizasyonunuzun her dakikasını sizin için unutulmaz kılar.Siz sadece bize hayallerinizi söyleyin gerisini bize bırakın.Bu özel gününüz de, doğum odası süsleme organizasyonumuzla unutulmayacak sizin için özel ve güzel bir konsept hazırlayacağımızdan kuşkunuz olmasın.Gelin size ve bebeğinize ilk günlerinde harika bir dekor ve manzara sunalım. Bunun için bize ulaşmanız yeter.

    Doğum  Odası Süsleme İzmir – İzmir Doğum Odası Süsleme

Doğumunuzu İzmir’de bir hastanede yapmayı planlıyorsanız, yeni doğan bebek odası organizasyonlarını araştırmaya başladınız demektir. Bugüne kadar birçok hastane odası süsledik ve bu konudaki referanslarımızı web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Şayet İzmir’de doğum yapacağınız hastanenin odasını renklendirip süslemek isterseniz veya bebek ürünlerimizden hayalinizdekileri yaptırıp almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. İnternet sitemizde gördüğünüz bütün ürünleri, tamamen kendi zevkinize ve tercihlerinize göre vereceğiniz farklı renk ve tasarımlardaki siparişlerinizi hazırlatıp sizlere sunabiliriz.

Hastanede yeni doğan bebek ünitesi veya odası için hazırladığımız bütün bebek kıyafet ve aksesuarları, kapı süsleri, süsleme malzemeleri, lohusa ürünleri, ikramlık çikolata, lokum, şekerlemeleri, büyük bir titizlik ve hassasiyetle tercihlerinize ve zevkinize uygun halde hazırlatıp adresinize kargoluyoruz.

Baby Shower Parti Hizmetlerimiz
Anne adayları için en heyecanlı kutlamadır bu organizasyonlardır şüphesiz. Pastadan ikramlara ve gelen misafirlere verilecek hediyelere kadar her şey düşünülmelidir.

Aslında bu tür organizasyonlar yurtdışı ya aileden biri ya da yakın arkadaşlardan biri tarafından düzenlenir ama bizim ülkemizde anneler kendileri organize ederler. Kusursuz bir organizasyon için bizi arayabilirsiniz.

Bebeğin Cinsiyetini Öğrenme Partisi
Doktordan doğacak bebeğin cinsiyetini açıklamaması ve bir zarf içinde paylaşması istenir ve yapılan parti sonunda anne baba da dahil olmak üzere bebeğin cinsiyeti açıklanır.

Mevlüt Organizasyonları
Seçilen mekana ve misafir sayısına özel düzenlenen mevlüt ve dua organizasyonudur.
Diş buğdayı ve doğum günü partisi de diğer organizasyon çeşitlerimizdir.