İzmir Canlı Müzik – Orkestra Hizmetleri alanında en iyi hizmeti almak istiyorsanız Erturgut Organizasyon olarak  size hem uygun fiyatlı hemde en iyi canlı müzik – orkestra hizmetlerini sunuyoruz.

Müzik Organizasyonları ve gruplarımızla ilgili çok ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Müzik Organizasyonu İzmir

Müzik organizasyonlarınız için aradığınız en uygun orkestra kiralama için her tarzda müzik grubumuzla hizmetinizdeyiz. Özel günlerinizi müzik orkestrası kiralayarak akıllara kazımak isteyenler için bir çok grubumuz bulunmaktadır. Bunlar;

Karşılama Grupları

Pop Müzik Grubu

Jazz Müzik Grubu

Latin Müzik Grubu

Rock Müzik Grubu

Fasıl Müzik Grubu

Perküsyon Grubu

DJ Performansı

Program Orkestraları

Balkan Müzik Grubu

Grek Müzik Grubu

Gezici Gruplar

Türk Sanat Müziği Grubu

Türk Halk Müziği Grubu

Flamenko Müzik Grubu

Klasik Müzik Grubu

Tasavvuf Müzik Grubu

Çigan Müzik Grubu

Müzik Organizasyonu

Erturgut Müzik Organizasyon, en özel anlarınızda sizlere en iyi grup ve en iyi müzisyenlerle, en iyi müzik organizasyonu hizmetini vermek amacı ile Murat Erturgut tarafından kurulmuştur. Tamamı konservatuvarlı ve müzik eğitimli bireylerden oluşan profesyonel müzik gruplarımız özel gün organizasyonlarınızda sizin tercih ettiğiniz tarzda müziklerle organizasyonunuza renk ve ruh katmakta, organizasyonlarınızı unutulmaz kılmaktadır.

Festival, kutlama, düğün, nişan, gala, partiler, mezuniyet baloları, doğum günü gibi özel günlerinizin yanı sıra kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, şirket geceleri, toplantı, panel organizasyonları, toplantı, davet gibi organizasyonlarda da size en iyi ve kaliteli müzik grubu kiralama – orkestra kiralama hizmeti sunuyoruz.

Erturgut Müzik Organizasyon olarak gerçekleştirmiş olduğumuz müzik organizasyonlarında kaliteli müzik ve kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı birçok kurumsal ve bireysel müşterinin müzik organizasyonları konusunda orkestra ve müzisyenlerimizle çözüm ortağı konumunda bulunmaktayız.

Davet ve eğlence sektöründe deneyimli ekiplerimiz ve müzisyenlerimiz, açılışlardan düğünlere, kurumsal gecelerden avm aktivitelerine kadar geniş bir yelpazede uygun fiyatlarımız, sorunsuz müzik organizasyonlarımız, bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile sizlere güvenilir  bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Fasıl Müzik Grubu Kiralama; Türk Sanat Müziği repertuarına sahip fasıl müzik grubu olarak

müzik organizasyonsunabileceğimiz Keman, Kanun, Klarnet, Ud, Darbuka, Tef gibi enstrümanların icra edildiği vokalli ve vokalsiz gruplardır. İstediğiniz enstrümanlar doğrultusunda bir grup oluşturulmaktadır. Gruba farklı müzik aletleri eklenebilir veya çıkartılabilir.

Flamenko Müzik Grubu Kiralama; Flamenko müzik repertuarlı orkestra olarak sunabileceğimiz, Gitar-Kajon-Vokal’den oluşan gruplardır. İstek doğrultusunda sadece gitar dinletiside yapılmaktadır. 

Latin Müzik Grubu Kiralama; Dünya Latin Müzik repertuarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Piyano-Gitar-Flüt-Saksafon-Trompet-Bateri-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu, vokalli ve vokalsiz gruplardır.

Rock Müzik Grubu Kiralama; Dünya Rock müzik repertuvarlı orkestralar olarak sunabileceğimiz, Elektro gitar-Bas gitar-Bateri gibi enstrümanların icra edildiği vokalli gruplardır.

Pop Müzik Grubu Kiralama; Türk ve Dünya Pop müzik repertuvarlı orkestralar olarak popüler müzik adına sunabileceğimiz, Akustik gitar-Elektro gitar-Bas gitar-Bateri-Saksafon-Perküsyon gibi enstrümanların dahil olduğu duruma göre enstrüman eklenip çıkarılabilecek vokalli gruplardır. Eski ve yeni Türk ve dünya Pop müzik örneklerinin yer aldığı geniş repertuvarlı bir program sunulmaktadır.

—————————————–

 

izmir Müzik OrganizasyonuMüzik Organizasyonu izmir – Canlı Müzik Grupları izmir – izmirde Canlı Müzik – Organizasyon izmir – Organizasyon

 Anahtar Kelimeler: Müzik Organizasyon, Müzik Organizasyon ŞirketleriMüzik Organizasyon Firması, Müzikli Palyaço , Düğün Sünnet Müzik Organizasyonu İzmir

Müzik herkesin bildiği gibi ruhun gıdasıdır. Her insanın en iyi anlarında da en kötü anlarında da dinlediği bir müzik vardır ve bu müzik  insanı alıp farklı diyarlara götürmektedir. Bu bakımdan kimse müziğin olumlu yanlarını inkar edemez. Hatta günümüzde artık bazı hastalıkların tedavi edilmesi için  bile müzik kullanılmaktadır. Müziğin ruhu besleyici özellikleri ve insanı rahatlatıcı özelliğiyle arada bir herkesin mutlaka uğraşması gereken bir konudur. Bu durumu göz önünde bulundurarak bizlerde bir müzik kursu açtık ve faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Müzik alanında kendini geliştirmek isteyen, farklı farklı müzik aletleri çalmak isteyen, ruhunu dinlendirmek isteyen ve bu müthiş uğraşta yer edinebilmek isteyen herkesi açtığımız kurslarımıza bekliyoruz. Alanlarında kendini çok iyi yetiştirmiş uzman hocalarımız ile bu kursa ayrı bir zevk ve kalite getiriyoruz. Kursa gelen herkesin mutlaka müzikten bir şeyler alacağı, bazı aletleri artık kolaylıkla çalacağı ve belki de kimisine hayatı boyunca meslek edinebileceği imkanlar taşımaktayız. Günümüzde o kadar şeye gereksiz harcamalar yapıyoruz ki. Hayatımızdaki önemli şeylerin bazen farkına bile varamıyoruz. Bazı durumlarda bile birtakım korkulara kapılabiliyoruz. Bu iş bana göre değil deyip o işten hemen uzaklaşabiliyoruz. Halbuki denemeyi ve uğraşmayı düşünmüyoruz. Biz inanıyoruz ki bu gibi şeylerin korkulacak hiçbir şeyi yoktur ve herkes kendi çapında bazı yeteneklere sahiptir. Açacağımız kurs ile bu görünmeyen yetenekleri açığa çıkaracağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Bu işi önemseyerek ve bu işe değer vererek yolu koyulmuşuz. Bizim için kursumuza gelen tüm arkadaşlarımızın kurs bitiminde çok farklı yeteneklere sahip bir birey olmaları ve kursa geldiklerine asla pişman olmamaları çok önemlidir. Bu bilinç ile arkadaşlarımıza gereken önemi vermekteyiz. Sahip olduğumuz imkanların hepsini elimizden geldiğince kursumuzda sergiliyor ve yürütüyoruz.