Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Hesaplı Fakat Şık Düğün İçin

Hesaplı Fakat Şık Düğün İçin

düğün organizasyonuYeni evlenecek çiftler için en zoru belki de, belirli bir maliyet gerektiren düğünlerinin organizasyonudur. Fazla açılmamaya dikkat ederek kısıtlı bir bütçeyle, yapabileceklerinin altında sade bir nikahla işi kurtarmaya çalışmaktadırlar.

Fakat çiftler az da olsa belirli bir bütçeyle, yaratıcılıklarını kullanarak daha kaliteli bir düğün organizasyonu düzenleyebilirler. Öncelikle davetli sayısında kesin bir karara varmanız gerekmektedir. Sayıları ne kadar az olursa sizin için o kadar faydalı olur. Özellikle yakın arkadaş ve akrabalarınızı çağırdığınızda sizde bir o kadar mutlu olacaksınız. İkinci olarak, kiralayacağınız düğün mekanı da belirli bir maliyeti beraberinde getirmektedir. Bu harcamayı minimumda tutmak içinde, ek hizmetler vermeyen ya da daha az göze çarpan mekanlar sizin için oldukça idealdir. Üçüncü sırada düğün tarihi gelmektedir. Çiftlerin genel olarak yaz mevsiminde ve hafta sonlarını tercih ettiğini düşünürsek, daha az talebin olduğu vakitlerde düğün tarihinin alınması daha karlı olacaktır.

Düğünün içeriğine geldiğimizde ise,  düğün yemeklerinden başlamak en doğrusudur. Bu kısım tamamen sizin seçiminize kalmıştır. İçkileri siz alabilir, bir catering firmasıyla anlaşarak kokteyl servisi düşünebilirsiniz. Bunun dışında fotoğraflarınızı illa profesyonel fotoğrafçılara çektirmeniz gerekmiyor tabi, sizin ya da arkadaşlarınızın çektiği fotoğraflar aksine daha sıcak ve eğlenceli bir ortam yaratacaktır. Ayrıca çok pahalı olmayan bir elbiseden yapacağınız gelinlik ve kat sayısına dikkat etmeyeceğiniz bir düğün pastasıyla bu işi halledebilirsiniz.

Son olarak, bu sizin en mutlu gününüz bu ufak düzenlemelerle olduğundan daha rahat geçirmekte sizin elinizde.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333