Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Hesaplı Bir Düğünü Zengin Göstermenin Yolları

şaşaalı masa

Herkes düğününün akıllarda iz bırakan, gösterişli ve şaşaalı olmasını ister. Ama evdeki hesap çarşıya uymaz. Böyle bir düğüne sahip olmanın bir kaç püf noktası vardır. Bunlar;

Başrol Oyuncusu

Samimi olmak gerekirse bir düğünde başrol damattan ziyade geline aittir. Davetliler, gelinin giydiği gelinlikten, elinde taşıdığı çiçeğe değin herşeyi en ince ayrıntısına kadar bakarlar. Bu yüzden bütçenize uygun ama sizi prensesler gibi gösterdiğini hissettiğiniz şık bir gelinlik seçmelisiniz. Çiçeğinizide bahçe bölümlerinde satılan orkidelerden satın alıp kendiniz yapabilirsiniz. Böylelikle hem çok asil hemde çok hesaplı bir buketiniz olmuş olur.

Davetli Listesine Dikkat

Düğünde davetli listesi çok büyük önem taşır. Aman o kırılmasın, aman bu üzülmesin derken bir bakmışsınız liste baya bir kabarmış. Bu da sizin bütçenizi zorlayabilir.Bunun içinde davetli listesini az ve öz tutmalıyız. Davetliler arasından mantıklı bir eleme yaparak bütçenizi ikiye bölüp ikramlarınızı daha gösterişli daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Davetlilerin yemekleri beğenmesi de büyük önem taşıyor.

Davetlilerin Oturma Planı

Az sayıdaki davetlilerinizi üstü çiçeklerle süslenmiş sıcak, samimi ve havalı şık uzun bir masada ağırlayarak akılda kalıcı bir ortam yaratabilirsiniz.

Dorenin Farkı

Mekanın ışıltılı olması bir düğün için çok önemlidir. Sizde düğününüzü altın varak efektiyle süsleyerek olduğundan daha şık ve şaşaalı gösterebilir pahalı bir düğünü anımsatabilirsiniz.

Işıklandırmada Sıcak Renkler

Düğün yapılacak yerin süslemesinde kullanılacak sıcak renklerle uyumlu aynı tarzda mumlar kullanılarak daha romantik ve daha ekonomik bir düğün yapabilirsiniz.

 

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333