Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Evinizde Fasıl Grubu Kiralama

Genellikle kapalı mekanlarda yapılan fasıl müziği kurumumuz tarafından ayağınıza kadar getirilmektedir. Organizasyonlara giden fasıl ekibimiz yatlarda, teknelerde eşsiz bir müzik keyfi yaşatmaktadır. Fasıl ekibimiz genellikle 4 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Bu grupta yer alan her arkadaşımız kendi alanında uzman ve geniş fasıl repertuarına sahip müzisyenlerdir. İstediğiniz her müziğe karşılık verebilecek olan müzisyenlerimiz sizlere istediğiniz mekanda ve yerde müzik ziyafeti yaşatacaktır.

Fasıl ekiplerimiz genellikle Kanun, Ud,  Klarnet, Keman, Darbuka ve Tef olmak üzere belirli başlı fasıl enstrümanlardan oluşmaktadır. İsteğe göre enstrüman eklenebilir veya çıkarılabilir. Organize ettiğiniz tüm organizasyonlara uygun bir şekilde hazırlanan fasıl ekibimiz ortama uymak için hem kıyafeti hem de repertuarı bakımından büyük renklilik katacaktır. Yemekli organizasyonda, marina ve tekne turlarında keyifli zaman geçirmek istiyorsanız mutlaka fasıl keyfini başka yerlerde de denemeyi düşünün.

Organizasyonlarda bulunan yemek veya kokteyl menü hizmetlerinizi kendiniz getirebilir isterseniz ise kurumumuz ayarlayabilmektedir. Uzman kişiler tarafından servis edilen menüler son derece zengin ve kaliteli bir içeriğe sahiptir.

Tekne organizasyonlarda masa ve giydirmeler genellikle standart ve o gece işlenen konuya uygun olarak düzenlenmektedir. Fasıl gecesinde sırıtmayacak bir düzenleme yapılacaktır. Menü ücreti aldığınız takdirde bu uygulama ücretsiz olarak sizin olacaktır.

Teknede fasıl organizasyonu istediğiniz noktada başlar ve istediğiniz noktada bitebilir. Bunula ilgili bir sıkıntı yoktur. Genellikle 4 saatlik turlar düzenlemektedir. Fasıl eğlencesi göz önünde bulundurularak yapılan turlar ister sizin seçtiğiniz yerlere ister ise kaptanımızın seçtiği otantik mekanlarda gezilerde bulunabilir.

Fasıl organizasyonu için bizle görüşüp anlaşma sağlanırsa ön anlaşma olarak belirli bir miktar kurumumuza bırakmanız gerekir aksi takdirde rezervasyon işlemi yapılamamaktadır. Rezervasyon için hemen arayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ne kadar erken bir tarihte ararsanız fasıl grubu yelpazesi o kadar geniş olur ve bu fiyata tabi ki de yansıyacaktır.

Fasıl guruplarımız oldukça geniştir. Fasıl Kadın veya Erkek sanatçılardan oluşan gibi sadece erkek veya sadece kadından oluşan fasıl grubumuz vardır.. Belirli formlar vardır. Bunlardan bazıları Ağır Semai, Yürük Semai, Saz Semai, Aksak Semaidir. Fasıl gruplarımız sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edip zaten alanında uzman oldukları müzik türü olan fasılla hem geniş repertuar hemde taksim ve icralarla gecenize renk katacak düzeyde gruplarımız olduğunu size garanti ederiz..

Fasıl organizasyonları çok geniş bir yelpazede hemen hemen her eğlencede kullanılmaktadır.  Özel davet ve gecelerde, düğünlerde, nişan, akşam yemeği, kına gecesi, sünnet düğünü, nikah sonrası yemek ve ayrıca özel kutlama gecelerinde, doğum günü, mezuniyet, yılbaşı, evlilik yıl dönümü gibi özel anlarınızda kaliteli bir eğlencenin adresi olmaktadır.

Sadece fasıl değil bir çok müzik grubunu kurumumuz istenilen her organizasyona hizmetinize sunmaktadır. Pop, jazz, rock, flemonko, fasıl gibigeniş müzik grupları yelpazesine sahiptir. Bizi arayın ve müziğini bize emanet edin. Organizasyonun başından soruna kadar aynı sorumlulukla çalışacak organizasyon sonuna kadar hiçbir sıkıntıya mahal vermeyecek detayları göz önüne alarak çalışan gruplarımız en büyük referansımızın sizin olacağının farkında ve bilincindedir.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333