Verdiğimiz tüm müzik organizasyon ve kurumsal organizasyon hizmetlerinde asıl amacımız çalıştığımız birey veya kurumların isteklerini fazlasıyla karşılamak ve unutulmaz anlar yaşatmaktır. Bahane değil şahane anılar yaratmak için 2007 yılından beri müzik konusunda uzmanlaşmış olarak müzik organizasyon şirketi olarak kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermekteyiz.

Hızlı:
Teklifleriniz en kısa sürede verilir.
Sorumluluk Sahibi:
Organizasyonunuza asla geç kalınmaz.
Ekonomik:
En kaliteli hizmet, en makul fiyat.
Özverili:
Çok iş, kesin sonuç, zamanında iş.
Çözüm Üretir:
Yaratıcı çözümler sunar, sorunun değil, çözümün bir parçası olur.

Müzik Organizasyonunda Bir Marka: Erturgut Organizasyon

2007 yılında temelleri atılan “Erturgut Organizasyon” müzik organizasyonuyla başladığı İzmir’deki organizasyon hayatına, hizmet yelpazesini genişleterek kurumsal motivasyon organizasyonlarıyla, organizasyon konusunda şirketlerin çözüm ortağı olmuştur.

Davet organizasyonları, açılış organizasyonları,  müzik organizasyonları, düğün organizasyonları, ses – ışık sahne ve görüntü sistemleri, ürün lansmanları, kongre, seminer organizasyonları, bayi toplantıları ve gala yemekleri, süsleme ve dekorasyon hizmetleri, konser, festival, catering hizmetleri, alışveriş merkezi etkinlikleri ve outdoor etkinlikler olmak üzere bireysel ve kurumsal organizasyonlarıyla çalışmalarını akitf olarak sürdürmektedir.

“Erturgut Organizasyon” kısa sürede bir çok önemli projeye imza atmış, bir çok önemli kurum, kuruluş ve kişilerle çalışmış, yarattığı fiyat ve kalite farkıyla İzmir’de bireysel ve kurumsal organizasyonların en çok tercih edilen organizasyon şirketleri arasına girmiştir.

 

Güleryüzlü, dinamik ve genç ekibiyle kurulduğu günden beri organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmak adına çalışmaktadır. Her yeni organizasyonda çıtasını biraz daha yükseltmekte ve organizasyon konusunda olan tüm gelişmeleri yakından takip ederek sizlere her zaman en yeni, en yaratıcı hizmeti %100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır. Kişiye ve amaca yönelik her biri yeni proje ve yeni tasarım olan, hayal gücüyle süslenmiş, tamamen size özel tasarımlarıyla, kurulduğu günden beri yaratıcılığıyla dikkat çekmektedir.

Ayrıntılara önem vermesi, tasarımlarınıza bu ayrıntılarla ruh katması, profesyonel ve yaratıcı bakış açısıyla organizasyonlarınızı unutulmaz hale getirmek için bugüne kadar çalıştığı yüzlerce birey ve kurumların halen tercih sebebi ve çözüm ortağı olmaktadır.

Sadece İzmir’de müzik gruplarıyla değil, tüm Türkiye’de gerçekleştirdiği müzik organizasyonlarıyla kısa sürede en çok tercih edilen müzik organizasyon şirketleri arasına giren Erturgut Müzik Organizasyon gün geçtikçe, profesyonel müzik ekipleriyle büyümeye devam ediyor.