Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

En dogru bütçe en iyi organizasyon

En dogru bütçe en iyi organizasyon

Kısıtlı bir bütçeyle güzel bir düğün yapabilir miyiz?

 

düğün organizasyonu

düğün organizasyonu

Düğün, zahmetli ve pahalı bir organizasyondur. Çiftler bu önemli günlerini aileleri ve dostlarıyla paylaşırken her şeyin muhteşem olması isterler. Fakat bütçesini fazla zorlamak istemeyen ve buna göre hazırlık yapmak isteyenler, düğünlerinin istedikleri gibi olmayacağını düşünebilir ve üzüntü duyabilirler ama bu organizasyonun ne kadar masraflı olacağı sizin elinizdedir.

Çiftlerin düğünü planlamadan önce gerekli bütçeyi belirlemeleri, hazırlıklarını buna göre yapmaları gerekmektedir ve bir düğün organizasyonu için ödenmesi gereken belli başlı ücretler vardır. Bunların başında mekâna kişi başı ödenecek ücret gelir.

Bunun dışında dekor ve çeşitli süslemeler için ödenecek ücretler vardır fakat bunlar daha çok çiftlerin tercihine ve isteklerine göre düzenlenebilir. Nikâh şekeri, davetiye, fotoğraf ve video, makrovizyon, ses, ışık, müzik organizasyonu ve sanatçı gibi ekstra harcamalar da düğünlerin olmazsa olmazıdır. Çiftlerin bunlar içinde bütçelerine en uygun olanları toparlayıp düğünlerini bu doğrultuda düzenlemeleri gerekmektedir.

Çiftler düğün için önceliklerini belirlemeliler ve ona göre bir harcama planı çıkartmalılardır. Mümkünse organizasyonun genelini tek bir firmadan yapmak fiyat olarak organizasyon sahiplerine avantaj sağlayacak ve daha uygun fiyatlar almalarını sağlayacaktır.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333