Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Düğün Müziksiz Olur mu Hiç!

Düğünlerin vazgeçilmezlerinden olan düğün müzik gruplarının seçimi son derece önemlidir. Düğünü baştan sona kadar organize etme işi bu gruplara düşmektedir. Üstelik düğünün nasıl geçtiğine dair en iyi izlenimler yine bu grupların performansına bağlıdır. İşte bu kadar önemli bir iş olan düğün müzik grubu kiralama seçiminde zaman zaman tercih edilen gruplar için tereddüt yaşanmakta ve daha düğün gelmeden bu stres altında düğün sahipleri ezilmektedir.

Düğün sahiplerinin bu derece önemli bir işi halletmek için günlerce Türkiye’nin dört bir yanında düğün müzik grubu aramaları artık sona eriyor. Kurmuş olduğumuz profesyonel bir düğün müzik grubu olarak aradığınız her türlü müzik çeşitlerini sizlerle buluşturuyoruz. Meşhur Ankara havası müzikleri, çok bilinen horon havaları ile eşsiz Karadeniz müzikleri,en trend dans müzikleri gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Üstelik düğünde çalacağımız müzikleri siz seçiyor hangi şarkıdan sonra ne yapılacağını siz ayarlıyorsunuz. Biz de sizin belirlediğiniz programa göre düğününüzde davetlileri eğlendiriyor her anlamda çok konuşulan bir düğün olmasının garantisini veriyoruz. Üstelik bunu diğer düğün müzik grubu kiralama ücretlerinin çok altında bir ücrete yapıyoruz.

Yeni kurulan bir düğün müzik grubu kiralama ekibi olarak kemancı kiralama, sanatçı temini, ses sistemleri ve kalabalık düğün organizasyonunda ışık sistemleri kiralama gibi hizmetlerimiz mevcut olup sudan ucuz diye tabir ettiğimiz bir ücretle hizmetinize sunuyoruz. Tercih etmek size kalıyor.

 

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333