Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Balkan Müziği Grubu Kiralamak

Balkan müziği adından da tahmin edilebileceği gibi balkanlarda yaşayan kesimin icra ettiği yöresel müzik türüdür.

balkan-müzik-grubu-kiralama-izmir

Bu müzik tarzında Rumeli Türk müziğinin de çeşitli katkıları bulunmaktadır, bundan dolayıdır ki Balkan müziği Türk müziğine benzerlik gösterebilir.

Balkan müziği grubunda başlıca enstrümanlar Klarnet, Akordeon ve Mandolinin yanı sıra keman, gitar ve çeşitli perküsyon enstrümanları da yer alabilir. Balkan müziğinin diğer müzik türlerinden farklı olarak karakteristik özellikleri vardır örneğin Balkanlarda çok farklı kültürlerin kaynaşmasından dolayı bu karmaşıklık müziğin ritmine de yansımıştır.

İzmir veya yakınlarında balkan müziği grubuyla düğün, nişan ve her türlü organizasyonunuza renk katarak davetlilerinize keyifli dakikalar yaşatmak istiyorsanız bizden hizmet alabilirsiniz.

Tecrübeli ve eğitimli balkan müziği ekiplerimizle sizlerin isteği doğrultusunda etkinliklerinizde sizlere destek olmaya hazırız.

Balkan müziğiyle misafirlerinize güzel bir müzik şöleni yaşatmak istiyorsanız tek yapmanız gereken etkinlik için yer ve zaman belirledikten sonra bizimle iletişime geçerek istediğiniz enstrüman ve müzisyen sayısından oluşan bir balkan grubu kiralamak.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333