Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Animasyon Hizmetleri

Animasyon Hizmetleri

Erturgut Organizasyon olarak, ister kurumsal, ister bireysel olsun tüm etkinlikleriniz için animasyon hizmeti sunmaktayız. Özel ya da kurumsal projelerin ayrı olarak ele alınması gerektiğini düşüncesiyle profesyonel hizmet almak isteyen kurum ya da kişileri bekliyoruz.

Kaliteli hizmet ilkesi, sahip olduğu prensipler ve imajıyla Erturgut Organizasyon diğer firmalardan ayrılarak, alanında kendine özel bir yer edinmiş ve gün geçtikçe de yerini sağlamlaştırmaktadır. Şenliklerden özel programlar ve etkinliklere, açılış ve tanıtım organizasyonlarından konserlere, düğünlere kadar her türlü kurumsal ve bireysel etkinlikte en kaliteli hizmet için yanınızdayız.

Animasyon organizasyonları, gösterileri bireysel olarak eğlence ve hoş vakit geçirmek gibi beklentiler sunsa da, kurumsal açıdan kullanılmasında, firmaların adını duyurmak, imaj oluşturmak ya da akılda kalıcılığı sağlamak gibi amaçlar için de gerekli görülmektedir. Gerekli eğitimleri almış, iletişimi kuvvetli, yaratıcı ve üniversite mezunu kişiler arasından seçilen deneyimli animatörlerimiz sayesinde hem eğlenecek hem de akılda kalıcı bir organizasyon düzenlemiş olacaksınız.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333