Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Açılış Organizasyonları

Erturgut Organizasyon olarak, küçük büyük ayırımı yapmadan, tüm işlerin altından başarıyla kalkmış profesyonel kadromuzla ve müşteri memnuniyetine önem veren yaklaşımımızla, sizleri de bu özel gününüzde, en iyi hizmeti sunmak için bekliyoruz.

Her firma, hayata geçirildiği ve açıldığı günü özel kılmak, hafızalardan uzun süre silinmeyecek, görkemli bir açılış ister. Ayrıca kurumsal açıdan düzenlediğiniz organizasyonlarla markanızın akılda kalıcı olmasını sağlayabilir, adınızı kolayca duyurabilir ve hedef kitlenizle direkt iletişime geçebilirsiniz. Bunu başarmak için bize gelip nasıl bir organizasyon istediğinizi anlatmanız yeterlidir. Profesyonel, iş ahlakına sahip, organizasyon konusunda uzman çalışma ekibimizle tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için yerimize bekliyoruz.

Bütçenize ve isteklerinize uygun şekilde düzenleyebileceğimiz, hem firmanız hem de hedef kitleniz tarafından unutulamayacak bir organizasyon için hizmetinizdeyiz. Sizde istekleriniz doğrultusunda düzenlenecek, katılanların unutamayacağı bir organizasyon ve kaliteli, tam hizmet için Erturgut Organizasyon‘ u arayabilirsiniz.

Bazen çok yakınımızda açılan bir mağazadan bile haberimiz olmayabiliyor. Yeni bir mağaza açılışında ya da bir kampanya başlattığınız gün müşterileriniz bundan haberi olması gerekir. Böyle bir günde sesinizi çevrenize duyurabilmek, yeni müşteri çekebilmek hatta yoldan geçenlerin bile dikkatini çekip müşteri potansiyeli oluşturabilmek çok büyük önem arzeder. Eğlence tercihiniz, düşündüğünüz hedef kitleyle orantılıdır.

Açılış günü mağazanın önünde palyaço veya bunun gibi kostümlü kıyafetlilerle çekilen fotolar nasıl sizin reklamınızı oluşturuyorsa, bu insanlar da müşteri potansiyelinizi oluşturur. Bu tür açılış ya da kampanya organizasyonları büyük satışalar elde edilmektedir. Kampanya etkinliklerinde güzel sonuçlara ulaşabilmek ancak iyi bir planlamayla mümkündür.

Açılış Organizasyonu İçin Neler Yapılabilir?
Yapmak istediklerinize göre bir bütçe belirleyip fiyat araştırması yapın. İyi bir plan iyi bir pazarlamanın ilk adımıdır.
-Açılıştan önce etrafınızdakilere veya internet üzerinden duyuru ya da el ilanı vasıtasıyla sesinizi duyurun.
-Büyük işadamları veya toplum liderlerini davet etmek isteyebilirsiniz.
-Sunacağınız ikramlar, gösteriler, el ilanları, broşürler, indirim kuponları, hediye kartları vermek gibi şeyler size müşteri getirecektir.
-Eğer kapsamlı bir organizasyon düşünüyorsanız, ekibinizin görev dağılımını düzenleyin ya da profesyonel bir ekiple çalışın.
-Her gelen insan mağazanızın içine girip görebilmeli, buna göre düzenleme yapın.

Açılış Organizasyonunda Yapılan Faaliyetler
Ses sistemi ve kostümlü ekiple görsel şölenler sunan kadromuzla hizmetinizdeyiz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333