Blog

Organizasyon ve Sanat Dünyasından Güncel Paylaşımlar.

Açık Havada Düğün

Açık Havada Düğün

Açık Hava Düğün Mekanları

düğünAçık havada yapılan düğünler, özellikle yağmur ihtimalinin çok az olduğu yaz aylarında farklı bir konsept denemek isteyenler için oldukça ideal. Fakat açık havada düğün organizasyonu düzenlerken de dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar vardır.

Açık Hava Düğünleri ve Düğün Mekanları

Eğer mevsimsel bir sorun ya da yağış yoksa ve açık havada düğün düzenlemeye karar verdiyseniz öncelikle dikkat etmeniz gereken, konuklarınızın düğün mekanını kolay bulup bulamayacağıdır. Açık havada düzenlenen düğün organizasyonları, kapalı mekanlarda düzenlenenlere göre daha kapsamlı bir planlama gerektirdiğinden, davetiyenizin üzerine mekanın ayrıntılı yer tarifini iliştirebilirsiniz.

Genel olarak açık ya da kapalı düğün mekanı fark etmeksizin dikkat edilmesi gereken, davetli sayınızın bilinmesi ve mekan için ne kadar bütçe ayıracağınızı belirlemenizdir. Açık hava düğünlerinin bir diğer avantajı da süslemelerin iç mekanlar kadar önemli olmamasıdır. Ayrıca, düğün günü bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız, doğru ayı belirlemelisiniz.

Düğününüzde parça parça bölünmüş hizmetlerle uğraşmak istemiyor tek bir yerden hizmet almak istiyorsanız, örneğin catering için restoranı ya da buna uygun hizmeti olan mekanlarla anlaşabilirsiniz.

Bunun dışında süslemeler için ne yapacağınızı merak ediyorsanız, mekanın renklerine uygun şekilde belirlediğiniz konseptle masa ve sandalyelerinizi süsleyebilir. Çeşitli minik eklemelerle bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için iletişime geçiniz.

Cemal Gürsel Caddesi No: 426 D:1

msn@erturgutsanatmerkezi.com
0507 95 96 333